uaruen
+38 (044) 492-02-909:00 - 18:00 пн - птЗв'язатись з нами

Нікель-залізні акумуляторні батареї

Нікель - залізні акумуляторні батареї вперше були створені Вальдемаром Юнгнером в 1899 році, коли він намагався знайти більш дешевий аналог кадмію в складі нікель-кадмієвих батарей. Після довгих випробувань Юнгнер відмовився від застосування заліза, так як заряд здійснювався занадто повільно. Кількома роками пізніше, Томас Едісон створив нікель-залізний акумулятор, який здійснював харчування електромобілів.
 
Дешевизна виробництва дозволила нікель - залізним акумуляторів стати затребуваними в електротранспорті в якості тягових батарей, також застосовуються для електрифікації пасажирських вагонів, енергопостачання ланцюгів управління. В останні роки про нікель - залізних акумуляторах заговорили з новою силою, так як вони не містять токсичних елементів на кшталт свинцю, кадмію, кобальту, і т.п. В даний час наша компанія пропонує використовувати даний тип батарей також для використання в системах відновлюваної енергетики.
 
В даному типі акумуляторних батарей акумуляція енергії відбувається за допомогою нікель оксиду - гідроксиду, що застосовується в якості позитивних пластин, заліза - в якості негативних пластин і рідкого електроліту у вигляді їдкого калію.
Нікель - залізний тип АКБ характеризується як дуже надійний, тому що витримує глибокі розряди, часті перезарядити, а також може знаходиться в недозарядженому стані.
Основні переваги нікель-залізних акумуляторних батарей виробництва ТОВ «АДС»


Якщо у вас є запитання. Напишіть нам

Переваги акумуляторів АДС

Нікель-кадмієві акумулятори незамінні у випадках:

  • Тривалого терміну служби
  • Експлуатації в суворих умовах
  • Висока надійність
  • Труднощі або неможливість контролю

Якість


Вся продукція сертифікована в Україні

Гарантія


3-5 років в залежності від типу акумулятора

Термін служби


20-25 років середній термін служби на стаціонарних об'єктах і 10-15 років на транспортних засобах