uaruen
+38 (044) 492-02-909:00 - 18:00 пн - птЗв'язатись з нами
  1. Головна
  2. Сфери застосування
  3. Зв'язок і аварійне живлення

АКБ для засобів зв'язку й аварійного живлення

Пульт керуванняАКБ серій KL, KPL, KM, KPM, KGL, KGM для засобів зв'язку

Основною вимогою до акумуляторних батарей для застосування в даній сфері є здатність АКБ до розряду відносно невисокими струмами протягом тривалого часу.

Як правило, в цій сфері застосовуються акумулятори серії KL виробництва нашого підприємства. Батарейні блоки KL-70, KL-80, KL-125 широко застосовують в якості резервного, аварійного, а іноді і основного джерела електроенергії на флоті, в авіації, а також на промислових об'єктах. АКБ данної серії можуть бути джерелами електроенергії для різних видів зв'язку та сигналізації: телефонна, дзвінкова, протипожежна, температурно-тривожна.

АКБ серії KL, (KGL) можуть застосовуватися для аварійного живлення устаткування оперативно - диспетчерських служб.

АКБ серії KL (KGL) також застосовуються для експлуатації на залізницях, в якості постійного джерела струму для пристроїв автоматики, телемеханіки і зв'язку в стаціонарних установках.

Акумулятори для засобів зв'язкуНаше підприємство виробляє акумулятори для засобів зв'язку й аварійного живлення з ресурсом експлуатації до 25 років.

АКБ для джерел аварійного живлення високої потужності

Відмінною особливістю серій KH, KPH є їх здатність в короткочасних високих токах розряду (10 Сном) протягом короткого часу.

АКБ серій KH, KPH застосовуються в промислових джерелах безперебійного живлення (ДБЖ), у випадках, коли необхідно забезпечити аварійним живленням високопотужне технологічне обладнання протягом короткого часу (10 - 30 хв.)


Серії
Серія LT (LiFePO4)Серія LT (LiFePO4)

Серія LT (LiFePO4)

Сфери застосування: Міський електротранспорт; Телефонна комунікація; Зв'язок і аварійн...
детальніше
Серія KLСерія KL

Серія KL

Сфери застосування: Залізничний транспорт; Міський електротранспорт; Зв'язок і аварійн...
детальніше