uaruen
+38 (044) 492-02-909:00 - 18:00 пн - птЗв'язатись з нами
  1. Головна
  2. Літій-залізо-фосфатні акумуляторні батареї
  3. АКБ для гібридних електростанцій

Акумулятори на гібридну сонячну станцію купити – кращі пропозиції від виробника

Гібридні сонячні електростанції дозволяють їх власникам не залежати від центральної електричної мережі і бути автономними, при цьому будучи підключеним до стаціонарної мережі. Розробка подібної сонячної електростанції надає можливість власникові генерувати електроенергію з метою продажу її надлишку по «Зеленому тарифу». Для реалізації проекту гібридної СЕС необхідні акумуляторні батареї в якості сховища енергії. АКБ при цьому можуть заряджатися як від фотоелектричних модулів, так і від центральної мережі, в залежності від визначеної власником пріоритетності. Акумулятори на гібридну сонячну станцію купити за вигідною ціною ви можете в компанії «АДС». У виробництві устаткування використовуються виключно високоякісні комплектуючі. Вся продукція сертифікована в Україні.

Чому краще вибирати літій-залізо-фосфатні батареї для гібридної енергосистемилітій-іонні батареї для гібридної енергосистеми

Фахівці рекомендують віддавати перевагу саме літій-залізо-фосфатним АКБ, завдяки наступним перевагам:

Правила експлуатації літій-залізо-фосфатних АКБ

Існує кілька елементарних правил, дотримуючись яких можливо продовжити термін служби батареї. В першу чергу, слід заряджати АКБ до її повного розряду (рекомендовано розряду не більше 90%). Також не рекомендується піддавати обладнання впливу прямих сонячних променів і перегріву (вище 50 ℃). Крім того, необхідно уникати механічних пошкоджень.

Купити акумулятори на гібридні об'єкти в компанії «АДС»

Наша компанія займається впровадженням та розробкою інноваційних технологій зберігання енергії. Звернувшись в «АДС», ви отримаєте наступні переваги співпраці:

ТОВ «АДС» – компанія-виробник акумуляторних батарей з більш ніж 20-річним досвідом роботи, тому має можливість запропонувати доступні, не завищені ціни на всі АКБ. Наш каталог містить безліч пропозицій для різних сфер діяльності. Щоб купити акумулятори на гібридні об'єкти – залишайте заявку на зворотний зв'язок або телефонуйте за контактними номерами телефонів.

         Гібридні сонячні електростанції                          літій-іонні батареї для гібридної енергосистемиЯкщо у вас є запитання. Напишіть нам

Переваги акумуляторів АДС

Нікель-кадмієві акумулятори незамінні у випадках:

  • Тривалого терміну служби
  • Експлуатації в суворих умовах
  • Висока надійність
  • Труднощі або неможливість контролю

Якість


Вся продукція сертифікована в Україні

Гарантія


3-5 років в залежності від типу акумулятора

Термін служби


20-25 років середній термін служби на стаціонарних об'єктах і 10-15 років на транспортних засобах