uaruen
+38 (044) 492-02-909:00 - 18:00 пн - птЗв'язатись з нами
  1. Головна
  2. Літій іонні акумуляторні батареї
  3. АКБ для гібридних електростанцій

Акумулятори на гібридну сонячну станцію купити - кращі пропозиції від виробника

Гібридні сонячні електростанції дозволяють їх власникам не залежати від центральної електричної мережі і бути автономними при цьому будучи підключеним до стаціонарної мережі. Розробка подібної сонячної електростанції надає можливість власникові генерувати електроенергію з метою продажу її надлишку по «Зеленому тарифу». Для реалізації проекту гібридної СЕС необхідні акумуляторні батареї в якості сховища енергії. АКБ при цьому можуть заряджатися як від фотоелектричних модулів, так і від центральної мережі, в залежності від певної власником пріоритетності. Акумулятори на гібридну сонячну станцію купити за вигідною ціною ви можете в компанії «АДС». У виробництві устаткування використовуються виключно високоякісні комплектуючі. Вся продукція сертифікована в Україні.

Чому краще вибирати літій-іонні батареї для гібридної енергосистемилітій-іонні батареї для гібридної енергосистеми

Фахівці рекомендують віддавати перевагу саме літій-іонним АКБ, завдяки наступним перевагам:

Правила експлуатації літій-іонних АКБ

Існує кілька елементарних правил, дотримуючись яких можливо продовжити термін служби батареї. В першу чергу, слід заряджати АКБ, до її повного розряду (рекомендовано розряду не більше 90%). Також не рекомендується піддавати обладнання впливу прямих сонячних променів і перегріву (вище 50 ℃). Також необхідно уникати механічних пошкоджень.

Купити акумулятори на гібридні об'єкти в компанії «АДС»

Наша компанія займається впровадженням та розробкою інноваційних технологій зберігання енергії. Звернувшись в «АДС», ви отримаєте наступні переваги співпраці:

ТОВ «АДС» - компанія-виробник акумуляторних батарей більш ніж 20 річним досвідом роботи, тому має можливість запропонувати доступні, що не завищені ціни на всі АКБ. Наш каталог містить безліч пропозицій для різних сфер діяльності. Щоб купити акумулятори на гібридні об'єкти - залишайте заявку на зворотний зв'язок або телефонуйте за контактними номерами телефонів.

         Гібридні сонячні електростанції                          літій-іонні батареї для гібридної енергосистемиЯкщо у вас є запитання. Напишіть нам

Переваги акумуляторів АДС

Нікель-кадмієві акумулятори незамінні у випадках:

  • Тривалого терміну служби
  • Експлуатації в суворих умовах
  • Висока надійність
  • Труднощі або неможливість контролю

Якість


Вся продукція сертифікована в Україні

Гарантія


3-5 років в залежності від типу акумулятора

Термін служби


20-25 років середній термін служби на стаціонарних об'єктах і 10-15 років на транспортних засобах