uaruen
+38 (044) 492-02-909:00 - 18:00 пн - птЗв'язатись з нами
  1. Головна
  2. Сфери застосування
  3. Міський електротранспорт

Лужні акумуляторні батареї (АКБ) для міського електротранспорту

АКБ для метрополітену, трамваїв і тролейбусів нашої компанії втілюють в собі оптимальні витрати на придбання та технічні характеристики, що зберігаються протягом усього періоду експлуатації. АКБ виробництва нашого підприємства застосовуються в якості джерела постійного струму для електросистем наземного і підземного транспорту в режимах середніх і тривалих розрядів, а також для забезпечення автономного ходу тролейбусів.
Всі АКБ для міського електротранспорту, які виробляє наше підприємство, відрізняються високим ступенем збереження заряду, експлуатація може здійснюватися в широкому температурному діапазоні. Акумуляторні батареї можуть працювати також і в режимі підзаряду.

АКБ для метрополітену

Застосування АКБ для метрополітену Застосування АКБ для метрополітену Застосування АКБ для метрополітену Застосування АКБ для метрополітену

Основні акумулятори, які застосовуються на метрополітені KL 70P і KL 80P, використовуються для енергозабезпечення ланцюгів управління рухомого складу. ТОВ «АДС» має так само практичний досвід використання в нових моделях вагонів і електричних схемах акумуляторних батарей KL 125P - KL 140P.

АКБ для трамвая

Застосування АКБ для трамвая Застосування АКБ для трамвая Застосування АКБ для трамвая Застосування АКБ для трамвая

Основна АКБ, що застосовується  на трамваях KL 125Р, використовується для підняття пантографа, енергозабезпечення низьковольтних ланцюгів управління, аварійного відкриття дверей, аварійного освітлення.

АКБ для тролейбуса

Застосування АКБ для тролейбуса Застосування АКБ для тролейбуса Застосування АКБ для тролейбуса Застосування АКБ для тролейбуса

Основна батарея, застосовуваний на тролейбусах KL 70Р, використовується для енергозабезпечення низьковольтних ланцюгів управління, аварійного відкриття дверей, аварійного освітлення.

АКБ для автономного ходу тролейбуса

Фахівцями нашої компанії в тісній співпраці з фахівцями ДП «АСЗ №1» АТ «АК» Богдан Моторс »успішно реалізований проект автономного ходу для тролейбусів серії 701.17. На даний момент ці тролейбуси експлуатуються КП «Київпастранс» і отримали хороші відгуки. В даному проекті знайшли застосування АКБ 60 КН 50Р і 2х60КН 50Р серії КН виробництва нашого підприємства.

Використання АКБ виробництва ТОВ «АДС» націлено на скорочення і зниження витрат протягом усього циклу експлуатації.
АКБ для трамваїв і тролейбусів витримують істотні перепади температур, високі вібрації, а також електричні і фізичні навантаження, допускають можливість швидкого заряду і короткочасного потужного розряду. Після багатьох років експлуатації акумуляторні батареї здатні зберігати ємність і свої відмінні робочі технічні характеристики.

Корпус лужних АКБ для тролейбусів і трамваїв виготовлений з матеріалу, який є морозостійким і ударостійким. Лужні АКБ забезпечують надійну і безперебійну роботу всієї системи транспортного засобу, що забезпечує високу безпеку в порівнянні з іншими електрохімічними схемами АКБ.

Скачати презентацію


Серії
Серія LT (LiFePO4)Серія LT (LiFePO4)

Серія LT (LiFePO4)

Сфери застосування: Міський електротранспорт; Телефонна комунікація; Зв'язок і аварійн...
детальніше
TOP
Серія КНСерія КН

Серія КН

Сфери застосування: Залізничний транспорт; Міський електротранспорт; Гірничо-металургі...
детальніше
Серія KМСерія KМ

Серія KМ

Сфери застосування: Залізничний транспорт; Міський електротранспорт; Підлоговий трансп...
детальніше
Серія KLСерія KL

Серія KL

Сфери застосування: Залізничний транспорт; Міський електротранспорт; Зв'язок і аварійн...
детальніше