uaruen
+38 (044) 492-02-909:00 - 18:00 пн - птЗв'язатись з нами
  1. Головна
  2. Літій іонні акумуляторні батареї
  3. АКБ для систем оперативного постійного струму

Літій-іонна акумуляторна батарея для систем оперативного постійного струму: більше не потрібно хвилюватися про стабільність роботи електромережі

Шафи оперативного постійного струму, але фахівці найчастіше застосовують термін ШОС. Це величезна область різного проекту з енергетики сучасного зразка.Шафи оперативного постійного струму

Оперативний струм забезпечує живлення вторинних ланцюгів електростанції або її підстанції (ланцюгів електромагнітів відключення і включення комутаційних апаратів, пристроїв управління, автоматики, сигналізації, захисту і вимірювання, телемеханіки та іншого).

Система оперативного постійного струму забезпечує живлення терміналів автоматики релейного захисту різних систем, автоматики спрацьовує в аварійному режимі, АСУТП і ланцюгів управління комутаційними апаратами, автоматики та сигналізації в нормальних режимах, протягом певного часу, при повному знеструмленні особистих потреб змінного струму підстанції.

Як джерело постійного оперативного струму до складу ШОТ входять акумуляторні батареї (АКБ). Традиційно такими АКБ були свинцево-кислотні АКБ, але останнім часом фахівці стали використовувати для цих цілей літій-іонні АКБ.

Застосування літій-іонних акумуляторів в системах постійного струму дозволяє сформувати компактну, а головне, безпечну систему, що вимагає мінімального обслуговування. Використання Li-Ion АКБ, замість свинцево-кислотних, допомагає отримати сучасну модель ШОТ, здатну підтримувати стабільну напругу електромережі і високий розрядний струм.

Застосування літій-іонних акумуляторів в системах постійного струму гарантує отримання стабільного електрики навіть в результаті різних збоїв і знеструмлення обладнання на будь-якому виробництві.

 

Переваги використання літій-іонних АКБ для ШОТ

Переваги впровадження літій-іонних АКБ при створенні ШОТ наступні:

 

Створення системи оперативного постійного струму - простіше замовити у ТОВ «АДС»

Всі літій-іонні АКБ для ШОТ на нашому сайті можна замовити за вигідними цінами - кожна модель збирається на заводі ТОВ «АДС» в Україні з якісних матеріалів, що поставляються безпосередньо з Китаю. Звернувшись в ТОВ «АДС», ви завжди зможете переглянути доступні варіанти батарей і вибрати відповідний тип для створення потрібної системи.

Система оперативного постійного струму

 


Якщо у вас є запитання. Напишіть нам

Переваги акумуляторів АДС

Нікель-кадмієві акумулятори незамінні у випадках:

  • Тривалого терміну служби
  • Експлуатації в суворих умовах
  • Висока надійність
  • Труднощі або неможливість контролю

Якість


Вся продукція сертифікована в Україні

Гарантія


3-5 років в залежності від типу акумулятора

Термін служби


20-25 років середній термін служби на стаціонарних об'єктах і 10-15 років на транспортних засобах