uaruen
+38 (044) 492-02-909:00 - 18:00 пн - птЗв'язатись з нами
  1. Головна
  2. Новини
Джерела безперебійного живлення (ДБЖ, англійська абревіатура UPS) необхідні для забезпечення електрикою в умовах нестабільності параметрів в енергосистемі, а також при повному зникненні електрики — ситуація, яка є дуже характерною для України останнім часом.
Літій-залізо-фосфатні батареї: особливості використання у безперебійниках
На основі літій-залізо фосфатного акумулятора 12В 100А/год фахівцями нашого підприємства було розроблено та передано для випробувань у війська зарядну станцію Powerbank ADS 1280. Потужність станції 1000 Вт, ємність енергії 1280 Вт/год.
Нова зарядна станція для Збройних Сил України
Акумуляторна група — важлива складова автономної системи енергопостачання, щоб забезпечити її стабільну та ефективну роботу, необхідно правильно підібрати тип акумулятора. На сьогоднішній день найкращим рішенням стануть літієві батареї.
Літієві акумулятори в автономних електростанціях: переваги використання
На початку 2021 року один з експертів, аналізуючи розвиток перспективних технологій накопичення та зберігання енергії, відзначив проєкт натрій-іонних батарей як спосіб тиску на виробників літію, щоб приборкати їхні апетити. Дійсно, у той час головним недоліком натрій-іонних батарей була їхня дуже низька енергетична щільність, через що вони вийшли дуже об'ємними та важкими. Аналітики бачили їх нішевим продуктом, насамперед — для промислових накопичувачів енергії, де габарити є другорядним чинником.
Натрій-іонні батареї: на ринку з'явився реальний конкурент літієвим акумуляторам
Літій-сіркові (Li-S) акумулятори — це дуже перспективна технологія отримання літій-металевих накопичувачів енергії. Вони як матеріал для анода використовують металевий літій, а для виготовлення катода — звичайну сірку.
Літій-сіркові батареї: місткі, але нестабільні
Зростання попиту на надійні та довговічні накопичувачі енергії для електрокарів та промислових накопичувачів енергії спровокував різкий стрибок цін на літій. Запаси цього металу обмежені та розподілені вкрай нерівномірно, що ставить деякі країни, наприклад, Китай, у дуже вигідне становище. Крім того, попри всі свої переваги, акумулятори на основі літію мають цілу низку істотних недоліків, перш за все — нестабільну роботу при низьких температурах та пожежонебезпеку. Саме тому провідні світові виробники різко активізували роботи над пошуком нових технологій накопичення та зберігання енергії.
Китай лідирує у сфері розробки та впровадження безлітієвих акумуляторів
Розробники констатують — модернізація літій-іонних акумуляторів наблизилась до своєї межі, ось уже понад два роки жодна з провідних компаній не може похвалитися якимись значними проривами у цій технології накопичення та зберігання енергії. Для подальшого поліпшення знадобиться модернізація хімічної формули, що використовується, один із варіантів – це літій марганцеві залізо-фосфатні акумуляторні елементи –- LMFP.
Акумуляторний елемент LMFP: розширюючи горизонти можливого
Промислові накопичувачі енергії мають важливе значення для інтеграції потужностей, що використовують для генерації електрики відновлювані джерела енергії, в загальну енергосистему. Вони дозволяють нівелювати нестабільність генерації та забезпечити безпеку функціонування електромереж. Представники акумуляторних технологій відкривають великі можливості для створення недорогих, містких та високонадійних систем для великомасштабного зберігання енергії.
Нікель-воднева батарея: чи приживуться технології з космосу на землі?
У 2022 – 2023 роках нашим підприємством було розширено асортимент літій – залізо фосфатних акумуляторних батарей (АКБ) малої потужності (АКБ до 5 кВт). А саме, освоєно виробництво АКБ з номінальним напругою 24В та акумуляторних батарей із застосуванням технології бездротового зв'язку Bluetooth.
Розширення асортименту продукції
Перехід на альтернативні джерела енергії дозволить Україні уникнути енергетичної кризи після закінчення війни, компенсувати відсутні потужності генерації та здійснити перехід на вуглецево-нейтральну енергетику
Альтернативні джерела енергії в Україні: криза відкриває нові можливості
Промислове зберігання енергії: перспективи використання та розвитку в Україні, світовий досвід будівництва та експлуатації накопичувачів енергії великої ємності, європейські особливості ринку накопичувачів енергії
Системи зберігання енергії: перспективи використання в Україні
Натрій-іонні акумулятори для накопичення енергії, повернення інтересу до станцій, що гідроакумулюють, мільярдні інвестиції в США — основні тренди світового ринку систем зберігання електроенергії
Накопичення енергії: основні тенденції 2023 року
Що таке портативна зарядна станція, чим вона відрізняється від звичайного акумулятора або повербанка, і чи зможе вона стати альтернативою генератору ?
Чи зможуть замінити генератори портативні зарядні станції
Яка технологія виробництва акумуляторів є найбільш перспективною, над чим працюють найбільші компанії-виробники накопичувачів енергії і які зміни слід очікувати на ринку в 2023 році.
Акумулятори: нові технології

перейти на сторінку

12


Якщо у вас є запитання. Напишіть нам

Переваги акумуляторів АДС

Нікель-кадмієві акумулятори незамінні у випадках:

  • Тривалого терміну служби
  • Експлуатації в суворих умовах
  • Висока надійність
  • Труднощі або неможливість контролю

Якість


Вся продукція сертифікована в Україні

Гарантія


3-5 років в залежності від типу акумулятора

Термін служби


20-25 років середній термін служби на стаціонарних об'єктах і 10-15 років на транспортних засобах