Найближчим часом ціни на всі акумулятори: літій-залізо-фосфатні, літієві та інших типів суттєво знизяться через скасування ПДВ та зборів, які доводилося сплачувати на митниці.
Літій-залізо-фосфатні батареї зі SMART BMS INVERTER — інвестиція в надійність та стабільність енергоживлення
Починаючи з 2020 р наше підприємство ТОВ “АДС” організувало виробництво та реалізацію літій-залізо-фосфатних акумуляторних батарей і таким чином стало учасником нового перспективного напряму виготовлення та застосування акумуляторів.
Нові літій-залізо-фосфатні акумуляторні батареї з «SMART BMS INVERTER»
Зазвичай у цьому виді наземного транспорту використовувалися свинцево – кислотні акумулятори. Але останнім часом почастішали запити від клієнтів на придбання літій-залізо-фосфатних АКБ для такого застосування.
Тягові літій-залізо-фосфатні акумуляторні батареї (АКБ) для гольфкарів
На українському ринку все частіше можна зустріти акумулятори, виготовлені за технологією LiFePO4 — для ups, транспортних засобів. Але найбільше вони потрібні в альтернативній енергетиці, для встановлення на автономних сонячних електростанціях.
Технологія: акумулятори для сонячних панелей з найкращими характеристиками
Попит на акумуляторні батареї (літієві перш за все) буде залишатися стабільно високим протягом наступних декількох років. Одним з факторів буде впровадження державної програми «ГрінДім», в рамках якої Фонд енергоефективності буде субсидіювати встановлення сонячних електростанцій на дахах багатоквартирних житлових будинків. Але є дуже важлива умова для реалізації такого проєкту — обов’язкове встановлення системи зберігання енергії, при цьому номінальна місткість повинна бути не менше 3 кВт-год.
Літієві акумулятори: українські виробники нарощують виробничі потужності
Велика щільність енергії, компактні розміри, стабільність характеристик, простота обслуговування, герметичність корпусу, велика кількість циклів перезаряду — ось далеко не всі переваги, які мають літієві акумулятори, купити які вибирають все більше користувачів. Сьогодні вони активно використовуються в різних галузях та устаткуванні — як у побутових, так і промислових джерелах електроживлення.
Літієві акумуляторні батареї: для автонавантажувачів, сонячних електростанцій та ДБЖ
Аналітики визначають системи накопичення та зберігання енергії як ключовий елемент, який потребує розвитку в умовах зеленого переходу та розвитку децентралізованих систем генерації електроенергії на основі використання альтернативних джерел енергії. При цьому важливу роль відіграватиме наявність балансуючих потужностей, які забезпечать стабільність роботи енергосистеми та згладять нерівномірність генерації сонячних та вітрових електростанцій. Головне завдання держави на даному етапі — це зацікавити власників сонячних електростанцій купити літій-іонні акумулятори.
Літій-іонні акумулятори для сонячних батарей: що заважає розвитку систем накопичення енергії в Україні
Особливий вид промислових акумуляторів, що використовуються у мобільних транспортних засобах, виділяють в окремий клас — тягові акумулятори. Якщо раніше вони використовувалися у вилкових навантажувачах, підйомних платформах, землеприбиральному обладнанні, підземних локомотивах, транспортних засобах для аеропортів, то зараз вони набувають все більшого поширення у легкових та вантажних електромобілях.
Тягові промислові акумулятори: перспективи розвитку сегмента накопичувачів енергії
Блоки безперебійного живлення дозволяють обладнанню продовжити роботу після вимкнення централізованого енергопостачання. Це дуже важливо, наприклад, для комп'ютерної техніки, оскільки запобігає збою у роботі (особливо для тих, хто працює онлайн), а також дозволяє своєчасно зберегти необхідні дані.
Акумулятор безперебійного живлення:що потрібно врахувати при виборі
Lifepo4 (літій-залізо-фосфатні) акумулятори стали логічним продовженням розвитку групи літій-іонних акумуляторів, головним недоліком яких була нестабільність за низьких температур. Вони стрімко втрачали місткість на морозі, тому мали значне обмеження у використанні, наприклад, у якості тягових акумуляторів.
Літій-залізо-фосфатний акумулятор: переваги та особливості експлуатації
Доступна вартість, простота обслуговування, дуже великий ресурс експлуатації, безпека використання — далеко не повний перелік переваг Ni-Cd акумуляторів.
Тягові нікель кадмієві акумулятори: особливості виробництва компанії АДС
Різкий стрибок попиту на літієві акумуляторні батареї стався наприкінці 2022 року, з початком масових атак на енергоструктуру України. Вони оптимально підходять для систем аварійного енергопостачання, саморозряд акумуляторної батареї протягом місяця не перевищує лише кількох відсотків. Просто один раз зарядивши батарею, можна бути впевненим у тому, що вона не підведе в потрібний момент.
Літій-залізо-фосфатний акумулятор виробництва компанії АДС: переваги використання
Нікель кадмієві батареї дозволяють забезпечити електротранспорт України надійним та стабільним джерелом енергопостачання на випадок форс-мажорних обставин. Це питання стало особливо актуальним на тлі масованих атак на об'єкти енергоструктури країни.
Нікель-кадмієві акумулятори для живлення систем управління та освітлення електротранспорту
Джерела безперебійного живлення (ДБЖ, англійська абревіатура UPS) необхідні для забезпечення електрикою в умовах нестабільності параметрів в енергосистемі, а також при повному зникненні електрики — ситуація, яка є дуже характерною для України останнім часом.
Літій-залізо-фосфатні батареї: особливості використання у безперебійниках