uaruen
+38 (044) 492-02-909:00 - 18:00 пн - птЗв'язатись з нами

Серія KGМ

Акумулятори серії KGМ за своєю конструкцією є лужними нікель-кадмійовими акумуляторами з частковою газовою рекомбінацією. Дана серія є модифікацією акумуляторних батарей, які не вимагають періодичного обслуговування.
 
Акумулятори типу KGМ незамінні в тих випадках, коли потрібна висока надійність і тривалий термін служби, а також при експлуатації в суворих кліматичних умовах, на віддалених об'єктах, в умовах складного або неможливого доступу до батареї.
 
Акумулятори призначені для резервного живлення систем управління і освітлення рухомого складу залізниці, живлення електричних систем міського електротранспорту, поїздів метрополітену, на об'єктах альтернативної енергетики, а також для застосування в системах зв'язку, в якості резервного живлення АТС, та інше, де є потреба в тривалому живленні електричним струмом. Акумуляторні батареї даної серії використовуються там, де необхідні розряди середніми струмами (1 Сном) і висока потужність акумуляторної батареї.
 
Батареї даної серії мають всі переваги батарей серії KGL, вони також забезпечують тривалі режими розряду невисокими струмами (0,2 Сном), але в разі потреби можуть тривалий час розряджатися струмом (1 Сном).
 
Тому вони рекомендуються до використання на електротранспорті в якості джерела живлення електродвигуна. Наприклад, така необхідність у високих токах розряду виникає, коли електричний транспортний засіб рушає з місця з повним навантаженням, або коли навантажувач відриває від землі важкий вантаж. У всіх цих ситуаціях батарея серії KGM буде більш ефективна, ніж батарея серії KGL.
 
Залежно від батареї або побажань споживача в комплектацію можуть входити:
  • Шини для з'єднання акумуляторів в батарею;
  • Кабелі з наконечниками для з'єднання секцій батарей (довжина на вимогу);
  • Гайки і шайби для фіксації шин і кабелів;
  • Запасні клапани;
  • Гайкові ключі для монтажу батареї.
Акумулятори можуть поставлятися в каркасах секціями по кілька штук

Каталог Відправити запит


Серія KGМ en

Якщо у вас є запитання. Напишіть нам

Переваги акумуляторів АДС

Нікель-кадмієві акумулятори незамінні у випадках:

  • Тривалого терміну служби
  • Експлуатації в суворих умовах
  • Висока надійність
  • Труднощі або неможливість контролю

Якість


Вся продукція сертифікована в Україні

Гарантія


3-5 років в залежності від типу акумулятора

Термін служби


20-25 років середній термін служби на стаціонарних об'єктах і 10-15 років на транспортних засобах