uaruen
+38 (044) 492-02-909:00 - 18:00 пн - птЗв'язатись з нами
  1. Головна
  2. Літій-залізо-фосфатні акумуляторні батареї
  3. АКБ для системи безперебійного та гарантованого електропостачання (СБГЕ)

Літій-залізо-фосфатні джерела безперебійного живлення – стабільність робочого процесу в будь-якій ситуації

Нестабільне електропостачання, його тимчасова відсутність, раптове вимикання стають причиною поломок і простою обладнання для промислового підприємства. Щоб уникнути цього, в організаціях використовують спеціальне обладнання – джерела безперебійного живлення (ІБП).Літій-іонні джерела безперебійного живлення

Традиційно довгі роки в якості акумулятора енергії в промислових ДБЖ використовувалися свинцево-кислотні батареї (АКБ). Але у зв'язку зі стрімким розвитком сучасних електрохімічних схем і здешевленням їх виробництва на заміну свинцево-кислотної технології вийшли літій-залізо-фосфатні АКБ.

Призматичні літій-залізо-фосфатні акумулятори великої енергоємності, в яких в якості катодного матеріалу використовується фосфат заліза (LiFePO4 АКБ), в першу чергу були розроблені для застосування їх у складі систем зберігання енергії та на електротранспорті. Це обумовлено високим значенням щільності енергії, що запасається, і великою допустимою кількістю циклів заряду-розряду. Але, як показав аналіз і підтвердив досвід перших реалізованих проектів, LiFePO4 АКБ також раціональніше застосовувати в промислових джерелах безперебійного живлення (ДБЖ). Адже переважно літій-залізо-фосфатні джерела безперебійного живлення дозволять створити стабільно працюючу систему і захистити робочий процес від непередбаченого відключення електромережі.

Особливості та переваги застосування літій-залізо-фосфатних джерел живлення

Літієвий акумулятор для бесперебойніка, як іноді називають ДБЖ став на сьогоднішній день широко поширеним типом джерела енергії, що використовується для реалізації ДБЖ (джерел безперебійного живлення) різної потужності і застосування.

Переваги застосування літій-залізо-фосфатних АКБ в ДБЖ:Літій-іонні джерела безперебійного живлення

Переваги застосування подібного типу акумулятора роблять його незамінним у багатьох виробничих сферах, а відмінне співвідношення ціни і якості стає додатковим бонусом при вирішенні встановити систему.

Більш докладно з перевагами застосування акумуляторів для ДБЖ (джерел безперебійного живлення) можна ознайомитись, пройшовши за посиланням в кінці сторінки.

Співпраця з компанією «АДС» – гарантія отримання кращих акумуляторів для ДБЖ

ТОВ «АДС» пропонує купити акумулятор для бесперебойніка за вигідними цінами і з кращою якістю – наша компанія гарантує, що всі представлені моделі відрізняються високою продуктивністю і тривалим терміном служби. При виникненні питань або інтересу до створення системи безперебійного електропостачання звернутися до нас – оптимальний варіант. Підкажемо, що вибрати, як замовити відповідні моделі і забезпечити стабільний процес будь-якого виробництва.

Літій-іонні джерела безперебійного живленняЯкщо у вас є запитання. Напишіть нам

Переваги акумуляторів АДС

Нікель-кадмієві акумулятори незамінні у випадках:

  • Тривалого терміну служби
  • Експлуатації в суворих умовах
  • Висока надійність
  • Труднощі або неможливість контролю

Якість


Вся продукція сертифікована в Україні

Гарантія


3-5 років в залежності від типу акумулятора

Термін служби


20-25 років середній термін служби на стаціонарних об'єктах і 10-15 років на транспортних засобах