uaruen
+38 (044) 492-02-909:00 - 18:00 пн - птЗв'язатись з нами
  1. Головна
  2. Літій іонні акумуляторні батареї
  3. АКБ для системи безперебійного та гарантованого електропостачання (СБГЕ)

Літій-іонні джерела безперебійного живлення - стабільність робочого процесу в будь-якій ситуації

Нестабільне електропостачання, його тимчасова відсутність, раптове вимикання стають причиною поломок і простою обладнання для промислового підприємства. Щоб уникнути цього в організаціях використовують спеціальне обладнання - джерела безперебійного живлення (ІБП).Літій-іонні джерела безперебійного живлення

Традиційно, довгі роки в якості акумулятора енергії в промислових ДБЖ використовувалися свинцево-кислотні батареї (АКБ). Але в зв'язку зі стрімким розвитком сучасних електрохімічних схем і здешевленням їх виробництва на заміну свинцево-кислотної технології вийшли літій-іонні АКБ.

Призматичні літій-іонні акумулятори великої енергоємності, в яких в якості катодного матеріалу використовується фосфат заліза (LiFePO4 АКБ), в першу чергу були розроблені для застосування їх в складі систем зберігання енергії і на електротранспорті. Це обумовлено високим значенням щільності енергії, що запасається і великим допустимою кількістю циклів заряду-розряду. Але як показав аналіз і підтвердив досвід перших реалізованих проектів, LiFePO4 АКБ також раціональніше застосовувати в промислових джерелах безперебійного живлення (ДБЖ). Адже переважно літій-іонні джерела безперебійного живлення дозволять створити стабільно працюючу систему і захистити робочий процес від непередбаченого відключення електромережі.

Особливості та переваги застосування літій-іонних джерел живлення

Літієвий акумулятор для бесперебойніка, як іноді називають ДБЖ став на сьогоднішній день широко поширеним типом джерела енергії, що використовується для реалізації ДБЖ (джерел безперебійного живлення) різної потужності і застосування.

Переваги застосування літій-іонних АКБ в ДБЖ:Літій-іонні джерела безперебійного живлення

Переваги застосування подібного типу акумулятора роблять його незамінним у багатьох виробничих сферах, а відмінне співвідношення ціни і якості стає додатковим бонусом при вирішенні встановити систему.

Більш докладно з перевагами застосування акумуляторів для ДБЖ (джерел безперебійного живлення) можна ознайомитись, пройшовши за посиланням в кінці сторінки.

Співпраця з компанією «АДС» - гарантія отримання кращих акумуляторів для ДБЖ

ТОВ «АДС» пропонує купити акумулятор для бесперебойніка за вигідними цінами і з кращою якістю - наша компанія гарантує, що всі представлені моделі відрізняються високою продуктивністю і тривалим терміном служби. При виникненні питань або інтересу до створення системи безперебійного електропостачання звернутися до нас - оптимальний варіант. Підкажемо, що вибрати, як замовити відповідні моделі і забезпечити стабільний процес будь-якого виробництва.

Літій-іонні джерела безперебійного живленняЯкщо у вас є запитання. Напишіть нам

Переваги акумуляторів АДС

Нікель-кадмієві акумулятори незамінні у випадках:

  • Тривалого терміну служби
  • Експлуатації в суворих умовах
  • Висока надійність
  • Труднощі або неможливість контролю

Якість


Вся продукція сертифікована в Україні

Гарантія


3-5 років в залежності від типу акумулятора

Термін служби


20-25 років середній термін служби на стаціонарних об'єктах і 10-15 років на транспортних засобах