uaruen
+38 (044) 492-02-909:00 - 18:00 пн - птЗв'язатись з нами
  1. Головна
  2. Про компанію
ТОВ «Автономні Джерела Струму» - українська компанія, центральний офіс якої знаходиться в місті Київ (Україна).
 

Компанія «АДС» спеціалізується на впровадженні та розробці інноваційних технологій зберігання енергії.

 
Виробництво лужних акумуляторівЗ моменту заснування ТОВ «АДС» орієнтована на виробництво лужних нікель-кадмієвих та нікель-залізних акумуляторних батарей для різних сфер застосування. З 1998 року на заводі розташованому в місті Великі Мости Львівської області (Україна) наша компанія виробляє акумуляторні батареї (АКБ) для навантажувачів, телекомунікаційного обладнання, електроенергетики, залізничного транспорту, а також для системи залізничного зв'язку і автоматики.
 
Наша компанія є лідером українського ринку з розробки та виробництва тягових АКБ для транспортних засобів, стартерних АКБ для тепловозів, шахтних АКБ, АКБ для систем альтернативної енергетики, а також стаціонарних АКБ для різноманітного застосування.
 
Компанія знаходиться в постійному розвитку, ми постійно прагнемо до новаторства і прогресу, тому, грунтуючись на професіоналізмі і потенціалі наших співробітників, намагаємося впроваджувати нові розробки та ідеї, нові можливості вирішення завдань, що дозволяють задовольнити зростаючі потреби в енергетиці.
 
 
Збірка літій-іонних АКБЗ 2020 року наше підприємство приступило до збірки літій-іонних акумуляторних батарей з катодом на основі фосфату заліза (LiFePO4), сконструйованих фахівцями нашої компанії з урахуванням їх застосування замість традиційних АКБ зі свинцево-кислотного електрохімічної схемою.
 
Розвитку нвшої компанії сприяє промислово - виробнича база нашого підприємства, яка була побудована у відповідності до найсуворіших міжнародних стандартів, при цьому щорічно здійснюються великі інвестиції в освоєння нових технологій і забезпечення виробництва сучасним обладнанням.
У складі заводу знаходиться одинадцять вузькоспеціалізованих виробничих підрозділів, розташованих на площі більш ніж 6000 м², на території загальною площею понад 2 га.
Крім капітальних інвестицій в розширення виробничої бази підприємства, було реалізовано великий інвестиційний проект з переробки відпрацьованих лужних акумуляторів всіх типів. Очікується, що комплекс з переробки внесе значний внесок у виконання екологічних програм нашої країни.
 
Компанія «АДС» випускає наступну високотехнологічну та високоякісну продукцію:
 
Компанія «АДС» здійснює сервісні роботи з ремонту та технічного обслуговування акумуляторних батарей
 
Скачати презентацію компанії

Дипломи та сертифікати компанії

Диплом участника Энергетика в промышленности 2013    Диплом участника Elcom Ukraine 2018    Диплом участника Возобновляемая энергетика 2019    Национальный Лидер Отрасли 2015   Сертификат Лидер Отрасли 2015   Диплом участника EcoEnergy Expo 2020    Диплом участника EcoEnergy Expo 2021Якщо у вас є запитання. Напишіть нам

Переваги акумуляторів АДС

Нікель-кадмієві акумулятори незамінні у випадках:

  • Тривалого терміну служби
  • Експлуатації в суворих умовах
  • Висока надійність
  • Труднощі або неможливість контролю

Якість


Вся продукція сертифікована в Україні

Гарантія


3-5 років в залежності від типу акумулятора

Термін служби


20-25 років середній термін служби на стаціонарних об'єктах і 10-15 років на транспортних засобах