uaruen
+38 (044) 492-02-909:00 - 18:00 пн - птЗв'язатись з нами
  1. Головна
  2. Сфери застосування
  3. Гірничо-металургійний комплекс

АКБ для гірничо-металургійного комплексу

Основною сферою застосування лужних акумуляторних батарей в гірничо-металургійному комплексі є рухомий склад.

Рухомий склад гірничо-металургійного комплексу

Лужні АКБ серії КН застосовуються на маневрових і магістральних тепловозах і електровозах.Також акумуляторні батареї можуть використовуватися як джерело безперебійного живлення систем управління, радіозв'язку і підлогового електротранспорту. Для цих цілей використовують батареї серії KL (KGL) різної номінальної ємності.

Проект з модернізації тягового агрегату ОПЕ 1АМ

ОПЕ 1АМ (Однофазний Промисловий Електровоз з 1 (одним) моторним думпкаром (Автономний Модернізований) - тяговий агрегат, що складається з промислового електровоза, дизельної секції автономного живлення і одного моторного думпкара.

Тягові агрегати ОПЕ 1АМ випускалися Дніпропетровським електровозобудівним заводом з 1973 по 1988 роки; починаючи з 1988 року по теперішній час завод випускає модернізовану версію ОПЕ 1АМ. Конструкція даної моделі передбачає використання дизельного тягового агрегату і роботу від контактної мережі.

До недавнього часу на даний тяговий агрегат традиційно встановлювалися дорогі свинцево - кислотні акумуляторні батареї. У тісній співпраці з Конотопським ремонтно - механічним заводом був реалізований проект по модернізації. В результаті модернізації, дорогі свинцево - кислотні акумуляторні батареї були замінені на відносно недорогі нікель - кадмієві АКБ серії КМ (6х7 КМ140Р).Таким чином, замовник отримав відносно недороге технічне рішення з поліпшеними технічними характеристиками і збільшеним гарантійним терміном експлуатації (5 років).

Скачати презентацію

 

Промисловий електровоз Магістральний електровоз Відкрите родовище гірничо-металургійного комплексу

Серії
TOP
Серія КНСерія КН

Серія КН

Сфери застосування: Залізничний транспорт; Міський електротранспорт; Гірничо-металургі...
детальніше
Серія KLСерія KL

Серія KL

Сфери застосування: Залізничний транспорт; Міський електротранспорт; Зв'язок і аварійн...
детальніше