uaruen
+38 (044) 492-02-909:00 - 18:00 пн - птЗв'язатись з нами
  1. Головна
  2. Сфери застосування
  3. Альтернативна енергетика

Акумуляторні батареї (АКБ) для альтернативної енергетики

Промислова СЕСПотреба в енергії що постійно підвищується, нові, вкрай енергоємні споживачі електроенергії, дата-центри і електромобілі для масового ринку - змушують людство шукати альтернативні джерела енергії.

При цьому важливо, щоб вони були не тільки високоефективними, але і екологічно чистими. Тому, для зниження загрози екологічної та пов'язаних з ним, економічного і виробничого криз, постійно вдосконалюються технології, що використовують енергію сонця і вітру. Особливо гостро, останнім часом, стала проблема зберігання згенерованої електроенергії як на промислових об'єктах, так і на об'єктах домашнього господарства.
Наша компанія ТОВ «АДС» пропонує великий асортиментний ряд лужних і літієвих акумуляторних батарей, сконструйованих з урахуванням їх застосування на автономних, гібридних, сонячних і вітрових електростанціях в якості джерел автономного (аварійного) електропостачання об'єктів.

Нікель - кадмієві акумуляторні батареї

Приватна СЕС, МиколаївЛужні АКБ виробництва нашого підприємства сконструйовані, в тому числі, і для застосування на об'єктах відновлюваної енергетики. АКБ вище перелічених серій знайшли застосування в якості джерел енергії в системах автономного та резервного електроживлення. АКБ даних серій повністю відповідають всім вимогам, що пред'являються до батарей такого призначення.
АКБ серій KL, KM, KGL, KGM, FL, FM виготовлені з високоякісних матеріалів і мають ударостійкий корпус.

За бажанням замовника, серії батарей KL, KM, FL, FM, обладнуються системою автоматичного доливу води.

АКБ серій KGL, KGM за своєю конструкцією є лужними нікель-кадмієвих акумуляторами з частковою газовою рекомбінацією. Дана серія є модифікацією акумуляторних батарей, які не вимагають періодичного обслуговування. Важливою характеристикою всіх серій АКБ виробництва ТОВ «АДС» є тривалий термін служби, щонайменше 1200 циклів «заряду-розряду» в циклічному режимі і до 20 років роботи в буферному режимі. ТОВ «АДС» надає гарантійне та післягарантійне обслуговування АКБ, що дозволяє продовжити термін їх експлуатації і заощадити кошти на покупку нових.

ТОВ «АДС» надає послуги з ремонту і відновленню АКБ.

Літій - іонні акумуляторні батареї

Морська ВЕСОстаннім часом, при реалізації проектів автономних і гібридних сонячних електростанцій (СЕС) все більш популярним стає застосування акумуляторних батарей, заснованих на літій-іонних технологіях, замість традиційно застосовуваних АКБ зі свинцево-кислотного електрохімічної схемою.

І пов'язано це, по-перше, зі значною перевагою літій-іонної технології за технічними характеристиками і, по-друге, з поступовим здешевленням технології виробництва літій-іонних АКБ.

Нова серія батарей LT, літій-іонні АКБ з катодом на основі фосфату заліза (LiFePO4) сконструйовані фахівцями нашої компанії з урахуванням застосування в сфері альтернативної енергетики оснащені високоефективною системою управління батареєю (BMS) і сумісні з гібридними інверторами провідних виробників.

 

Промислова СЕС Україна 2 Комплекс АКБ для альтернативної енергетики Вітряна електростанція Приватна СЕС

Серії
Серія LT (LiFePO4)Серія LT (LiFePO4)

Серія LT (LiFePO4)

Сфери застосування: Міський електротранспорт; Телефонна комунікація; Зв'язок і аварійн...
детальніше
Cерія FLCерія FL

Cерія FL

Сфери застосування: Залізничний транспорт; Підлоговий транспорт; Альтернативна енергет...
детальніше
Серія KGМСерія KGМ

Серія KGМ

Сфери застосування: Залізничний транспорт; Альтернативна енергетика; ...
детальніше
Серія KGLСерія KGL

Серія KGL

Сфери застосування: Залізничний транспорт; Телефонна комунікація; Альтернативна енерге...
детальніше
Серія KМСерія KМ

Серія KМ

Сфери застосування: Залізничний транспорт; Міський електротранспорт; Підлоговий трансп...
детальніше
Серія KLСерія KL

Серія KL

Сфери застосування: Залізничний транспорт; Міський електротранспорт; Зв'язок і аварійн...
детальніше