uaruen
+38 (044) 492-02-909:00 - 18:00 пн - птЗв'язатись з нами
  1. Головна
  2. Літій іонні акумуляторні батареї
  3. Тягові АКБ для тролейбусів і електробусів

Тягові акумуляторні батареї для автономного ходу тролейбусаТягові акумуляторні батареї для автономного ходу тролейбуса

Наша компанія ТОВ «АДС» має багаторічний досвід виготовлення і поставок нікель-кадмієвих акумуляторних батарей (АКБ) для забезпечення автономного ходу тролейбуса. Спочатку, перед конструкторським колективом нашого підприємства стояло завдання розробити АКБ для аварійного автономного ходу тролейбуса протяжністю 5 км. І цього було цілком достатньо для задоволення потреби виробників тролейбусів.

Сьогодні наше підприємство може запропонувати замовникам літій-іонні акумуляторні батареї для автономного ходу тролейбусів з набагато більшим автономним ходом. При цьому найбільш затребувані дистанції - 5, 10, 20 км. При проектуванні АКБ невипадково матеріалом катода батарей був обраний фосфат заліза. Застосування цього матеріалу вважається найбезпечнішим на думку фахівців. Висока щільність енергії, відносно невеликі габарити і вага батарей дозволяють забезпечити автономний хід тролейбуса на дистанції до 70 км., Зберігаючи при цьому високі техніко-економічні показники.

Навіщо встановлювати на тролейбус тягову літій-іонну батарею

Завдяки застосуванню літій-іонної батареї тролейбус може долати до 70 км без контактної мережі. Потім при русі тролейбуса під контактною мережею протягом одного - двох годин батарея повністю заряджається і транспортний засіб може подолати ще таку ж відстань.

Застосування тягової літій-іонної батареї, дозволяє розширити можливості вже існуючих тролейбусних ліній у містах, оскільки, в маршрути тролейбусів можна включати заїзди в нові житлові мікрорайони, передмістя та при цьому не "тягнути" туди нову контактну мережу з усією інфраструктурою, а це суттєво економить міські бюджети.

Тягові акумуляторні батареї для електробусівТягові АКБ для тролейбусів і електробусів

Електробус - відносно новий вид міського транспорту для нашої країни. Електробус - автономне безрейковий механічний транспортний засіб, призначений для перевезення пасажирів, рухоме за допомогою тягового електроприводу, електрична енергія для якого запасається і зберігається на борту в накопичувачі. Як накопичувач і одночасно джерела електроенергії для роботи електробуса, використовується тягова літій-іонна акумуляторна батарея великої місткості, яку мають у своєму розпорядженні на даху, під кузовом, в задньому відсіку, і т.д.

За принципом конструювання і застосовується обладнання, електробус багато в чому схожий на тролейбус, а в загальній концепції - на електромобіль (якщо не брати до уваги розмір, і потужність електроприводу).

З точки зору застосування АКБ, для електробуса необхідна тягова батарея з набагато більшим запасом енергії, ніж для забезпечення автономного ходу тролейбуса. Це пов'язано з необхідністю забезпечити рух електробуса за маршрутом протяжністю 250-300 км на одному заряді АКБ. Так само, як і для батарей автономного ходу тролейбуса, в електробуси використовуються літій-іонні акумуляторні батареї з катодом на основі фосфату заліза (LiFePО4 або літій-залізо фосфатні АКБ). Саме цей тип АКБ вважається найбільш безпечним, екологічним, довговічним і менш токсичним при утилізації.

Переваги застосування тягових літій-іонних акумуляторних батарей для електротранспортуТягові АКБ для тролейбусів і електробусів

На загальну думку фахівців, застосування на міському транспорті тягових літій-іонних акумуляторних батарей має такі переваги:

Досвід нашої країни, досвід європейських країн, країн ближнього зарубіжжя та Китаю показує, що такі транспортні засоби можуть успішно використовуватися в якості підвозять транспорту від міст-супутників до станцій метро мегаполісів, а також в режимах внутрішньоміських перевезень пасажирів.

Тягові АКБ для тролейбусів і електробусів: купити в ТОВ «АДС» - оптимальне вирішення питання ціна / якість

Наша компанія займається виробництвом літій-іонних акумуляторних батарей для електротранспорту. При виготовленні використовуються тільки надійні і якісні матеріали, які гарантують тривалу експлуатацію без поломок. З метою задоволення потреб кожного клієнта ми регулярно розвиваємося і вдосконалюємося.

Чому замовники вибирають ТОВ «АДС»:Тягові АКБ для тролейбусів і електробусів

Ми готові розробити персональне рішення для кожного клієнта і пропонуємо гнучкий список характеристик для вашого проекту. Ви зможете самостійно вибрати габарити, час зарядки і пробігу, а також інші характеристики.

Якщо ви збираєтеся придбати тягові АКБ для тролейбусів і електробусів в Україні, рекомендуємо звернутися до наших фахівців для консультацій. У разі виникнення питань зв'яжіться з менеджерами, скориставшись контактними даними.Якщо у вас є запитання. Напишіть нам

Переваги акумуляторів АДС

Нікель-кадмієві акумулятори незамінні у випадках:

  • Тривалого терміну служби
  • Експлуатації в суворих умовах
  • Висока надійність
  • Труднощі або неможливість контролю

Якість


Вся продукція сертифікована в Україні

Гарантія


3-5 років в залежності від типу акумулятора

Термін служби


20-25 років середній термін служби на стаціонарних об'єктах і 10-15 років на транспортних засобах