uaruen
+38 (044) 492-02-909:00 - 18:00 пн - птЗв'язатись з нами
 1. Головна
 2. Сфери застосування
 3. Гірничо-рудний комплекс

Акумуляторні батареї для гірничо - рудного комплексу

Акумуляторні батареї (АКБ) виробництва нашого підприємства широко використовуються на багатьох підприємствах гірничо - рудного комплексу нашої країни. Їх висока надійність отримала високу оцінку на шахтних підприємствах України.

Шахтне застосування АКБ

Компанія «АДС» виробляє і реалізує лужні шахтні АКБ, які використовуються на шахтних і рудничних електровозах серій АМ8Д, АРП8Т, ЭРА 900 П8

Шахтні електровози, тягачі є саморушним електротяговим транспортом і виконують транспортні роботи на підготовчих забоях і вентиляційних штреках вугільних шахт. Лужні АКБ є джерелами енергії для живлення електродвигунів електровозів.

Компанія «АДС» є лідером з виробництва лужних акумуляторних батарей, в нашому професіоналізмі змогли переконатися наші численні замовники.

Системний підхід до закупівлі акумуляторних батарей виробництва «АДС» для підприємств вугледобувного комплексу:

 • Відстрочена економія, пов'язана з більш тривалим терміном служби (близько 20% вартості на кожній батареї протягом 3-х років, а з урахуванням інфляції і зростання цін на сировину економія може доходити до 40%)
 • Пісягарантійне обслуговування і ремонт наших батарей з наданням додаткової гарантії після його проведення (з формуванням підмінного фонду - електровози не будут простоювати навіть під час ремонту). Це дасть можливість збільшити термін служби батарей до 5-7 років в залежності від режиму експлуатації і дозволить економити до 80% коштів, що виділяються на закупівлю батарей в відстроченій перспективі
 • Наше підприємство є підприємством закритого циклу тому частину оплати ми готові отримувати лужними акумуляторними батареями що вийшли з ладу (будь-яких виробників). Це ще більше знизить витрати замовника
 • Асортиментна лінійка батарей, що випускається нашим підприємством, містить акумулятори великої ємності (майже в 2 рази вищої ніж ті що традиційно закуповуються шахтами) при збереженні таких самих габаритних розмірів. Акумулятори більшої місткості дозволяють довше працювати електровозу та рідше заряджати його батареї

Переваги використання АКБ виробництва ТОВ «АДС»:

 • Рідше виникає необхідність заряду АКБ, більше час експлуатації електровоза і менше його простій
 • Термін служби будь-якого акумулятора вираховується кількістю циклів «заряд-розряд», таким чином, акумулятори більшої ємності працюють довше, вимагають менше уваги обслуговуючого персоналу
 • Батареї виробництва «АДС» поставляються замовнику після  процедури формування (розгін до максимальної місткості), яку зазвичай проводить сам замовник. Це дозволяє економити замовнику час (близько тижня) - наша батарея відразу готова до роботи і гроші (витрати на електроенергію необхідну для формування), крім того, вивільняється робочий час обслуговуючого персоналу, необхідного для проведення цих робіт.

Застосування АКБ на шахтних електровозах

 

Застосування АКБ на шахтних електровозах

Акумуляторні батареї типу ТНЖШ в пластиковому корпусі

Дана інновація має ряд переваг в порівнянні з традиційними батареями даного типу:

 • Матеріал корпусу дозволяє виключити використання гумових чохлів, що значно полегшує догляд за акумуляторами (мийку, чистку)
 • Напівпрозорий корпус дозволяє візуально контролювати рівень електроліту
 • Повністю виключена можливість замикання акумулятора

АКБ серії ТНЖШ і KLM виробництва нашого підприємства здатні працювати в великому діапазоні граничних температур навколишнього середовища. Акумулятори даного типу здатні витримувати тривалий заряд (перезаряд) при будь-яких умовах і не бояться глибокого розряду.

Шахтні акумуляторні батареї також можуть використовуватися і на тягачах, для яких відмінно підійдуть оптимальна продуктивність і високий експлуатаційний термін батарей. Наш замовник може не сумніватися в тому, що наші батареї зможуть відмінно вписується в загальну систему вимог до якісних технічних характеристик і продуктивності обладнання.

Звернувшись в нашу компанію, Ви зможете придбати шахтні АКБ, а також отримати відповіді на всі питання, що цікавлять, ми підкажемо, яким має бути правильним шахтне застосування АКБ, проведемо для вас корисну і професійну консультацію. До того ж, ми пропонуємо послуги з ремонту та післягарантійного обслуговування наших акумуляторних батарей, що дозволить збільшити термін їх експлуатації і відкласти купівлю нових.

Шахтний електровоз з АКБ


Серії
Серія KLM, ТНЖШСерія KLM, ТНЖШ

Серія KLM, ТНЖШ

Сфери застосування: Гірничо-рудний комплекс; ...
детальніше
Серія KLСерія KL

Серія KL

Сфери застосування: Залізничний транспорт; Міський електротранспорт; Зв'язок і аварійн...
детальніше