uaruen
+38 (044) 492-02-909:00 - 18:00 пн - птЗв'язатись з нами
  1. Головна
  2. Сфери застосування
  3. Залізничний транспорт

Акумуляторні батареї для залізничного транспорту

Локомотив з АКБ

Компанія «АДС» пропонує великій вибір лужних акумуляторів, які мають різну номінальну ємність та розміри. Наші технічні фахівці допоможуть вам визначитися з моделлю акумулятора.

ТОВ "АДС" виготовляє акумулятори з урахуванням Ваших індивідуальних вимог відносно розмірів, номінальної ємності, матеріалів корпусу акумулятора і т.і.

Ми пропонуємо тільки найкращі залізничні АКБ, які відрізняються високою працездатністю и надійністю роботи в самих різних умовах и при різних навантаженнях.

Наше підприємство не тільки виробляє АКБ для залізничного транспорту, а також готове надати гарантійне та післягарантійне обслуговування силами фахівців власної сервісної служби.

Акумуляторні батареї для служби локомотивного господарства

Акумуляторні батареї Серії KH

Локомотив з АКБ

Стартерні батареї Серії КН призначені для запуску дизельних двигунів залізничних локомотивів, резервного живлення електрообладнання локомотивів.

Акумуляторні батареї серії КН мають особливо будову електродів, що дозволяє їм віддавати максимально високі розрядні характеристики відносно кислотних аналогів.

Конструктивні особливості акумуляторів дозволяють батареї працювати в важких експлуатаційних умовах більш тривалий термін (до 15 років).
Висока потужність гарантує запуск двигуна при температурі до - 40 ° С

Висока якість виробництва дозволяє нам надаваті гарантію на даний тип акумуляторів - 5 років, що є максимальною серед акумуляторів стартерного типу.

Лужні акумулятори забезпечують роботу в найважчих умовах, навіть при низьких температурах, мають тривале збереження заряду. Дані акумуляторні батареї поставляються замовнику Повністю підготовленими до введення в експлуатацію (відформованими, залитими електролітом і зарядженими). Як і вся наша продукція, АКБ Серії відповідають сучасним вимогам експлуатації і безпеки.

Використовують в якості стартерних батарей на тепловозах серій ТГМ (ТГМ4, ТГМ6), ТЕ10, ТЕМ2, 2М62, ЧМЕ3, ТЕП70, 2ТЕ116, тягові агрегати ОПЕ 1, ОПЕ2.

Локомотив з АКБАкумуляторні батареї серій KL (KGL), KM (KGM)

Акумуляторні батареї серії KL (KGL) KM (KGM) призначені для резервного живлення напругою 50В и 110В систем управління и освітлення рухомого складу залізниці та електропоїздів.

Використовують на електропоїздах серій ЭР9, ЭР2, електровозах серій ВЛ (ВЛ60, ВЛ80, ВЛ10, ВЛ11, ВЛ8), Серії ЧС (ЧС2, ЧС4, ЧС6, ЧС7, ЧС8), дизель-поїздах ДР1

Акумуляторні батареї для служби пасажирського господарства

Акумуляторні батареї серії KL (KGL), FL, KM (KGM)

Акумуляторні батареї серії KL (KGL), FL, KM (KGM) предназначены для живлення пасажирских вагонів напругою 50 и 110В.

Акумуляторні батареї серії KL (KGL), FL, KM (KGM) призначені для електропостачання пасажирських вагонів напругою 50 і 110В Батареї даного типу працюють в режимах тривалих розрядів, що забезпечує надійне забезпечення споживачів електроенергією.

Локомотив з АКБТемпературний діапазон застосування становить від -40 до + 45 ° С, при цьому батареї також здатні працювати і в режимах добового перепаду температур до 60°С.

Дана серія акумуляторних батарей використовуються для освітлення пасажирського вагона, обігріву вагона взимку, кондиціонування влітку, нагріву електротенів з гарячою водою, аварійного відкривання дверей в електропоїздах.

 

Акумуляторні батареї для служби електрифікації та енергопостачання

Акумуляторні батареї серії KM (KGM)

Малообслуговувані батареї серії КМ (KGM), використовуються для аварійного живлення тягових підстанцій залізниць, електричних підстанцій 35 / 110кВ, аварійних систем відповідальних споживачів. Батареї даних типів працюють як в режимах тривалих навантажень, так і в режимах коротких навантажень високими пусковими струмами. Вироблена номенклатура охоплює всі типи як вагонних, так і локомотивних акумуляторів нікель-залізного і нікель-кадмієвого типу будь-якої ємності.

Скачати презентацію

 

Інноваційні проекти в сфері залізничного транспорту

«Київ Бориспіль Експрес»

Акумулятори для ЗТ від АДС Акумулятори для ЗТ від АДС Локомотивного з АКБ

Спільно з ДП «Укрзалізниця», було реалізовано проект по застосуванню АКБ виробництва нашого підприємства на рейковому автобусі «Київ Бориспіль Експрес» що курсує за маршрутом «Київ-Пасажирський - Бориспіль-аеропорт».

В даному проекті для запуску дизельного двигуна в якості стартерної батареї використовуються АКБ серії КН (18 КH 245) виробництва ТОВ «АДС».

Дизель-поїзд ДПКр-3 для регіональних перевезень

Рухомий склад Рухомий склад Рухомий склад

Спільно з Крюківським вагонобудівним заводом (КВБЗ), був реалізований проект по застосуванню АКБ виробництва нашого підприємства на новому дизель - поїзді ДПКр-3.

В даному проекті для запуску дизельного двигуна в якості стартерної батареї, джерела резервного живлення систем управління і освітлення використовуються АКБ серії КМ (40 КМ 375) виробництва нашого підприємства.

 

Серії
Cерія FLCерія FL

Cерія FL

Сфери застосування: Залізничний транспорт; Підлоговий транспорт; Альтернативна енергет...
детальніше
Серія KGМСерія KGМ

Серія KGМ

Сфери застосування: Залізничний транспорт; Альтернативна енергетика; ...
детальніше
Серія KGLСерія KGL

Серія KGL

Сфери застосування: Залізничний транспорт; Телефонна комунікація; Альтернативна енерге...
детальніше
TOP
Серія КНСерія КН

Серія КН

Сфери застосування: Залізничний транспорт; Міський електротранспорт; Гірничо-металургі...
детальніше
Серія KМСерія KМ

Серія KМ

Сфери застосування: Залізничний транспорт; Міський електротранспорт; Підлоговий трансп...
детальніше
Серія KLСерія KL

Серія KL

Сфери застосування: Залізничний транспорт; Міський електротранспорт; Зв'язок і аварійн...
детальніше