uaruen
+38 (044) 492-02-909:00 - 18:00 пн - птЗв'язатись з нами
  1. Головна
  2. Послуги
  3. Переробка акумуляторів

Переробка відпрацьованих акумуляторних батарей

Фахівцями нашої компанії реалізовано проект виробництва гідроксиду нікелю з брухту лужних акумуляторних батарей.

Основною сировиною для виробництва лужних нікель-кадмієвих та нікель-залізних акумуляторів є гідроксид нікелю (хімічна формула Ni (OH) 2). Ця сировина дорога і специфічне, оскільки технологія виробництва гідроксиду нікелю для лужних акумуляторів відрізняється від технології виробництва звичайного гідроксиду нікелю. І хоча хімічна формула у цих двох продуктів однакова електрохімічна активність різна, а саме цей параметр визначає здатність гідроксиду нікелю працювати в складі активної маси акумулятора. В акумуляторної промисловості гідроксид нікелю для виготовлення активних мас прийнято називати - гидратом закису нікелю (ГЗН).

При виробництві ГЗН основною сировиною виступають продукти що включають в свойому составі: сульфат нікелю, нікель карбонільний, нікель металевий, перероблений лом лужних акумуляторних батарей та інші.

У зв'язку з тим, що виробництво ТОВ «АДС» на сьогоднішній день споживає в середньому 36-40 тонн ГЗН в рік, а в майбутньому році планується збільшити споживання ГЗН до 50 тонн, з метою суттєвої економії коштів на закупівлю сировини, освоєно виробництво ГЗН (потужністю до 60 тонн на рік) на власному заводі з виготовлення лужних акумуляторів. Основною сировиною для даного виробництва служить утилізований лом відпрацьованих акумуляторів.

Сировина для проекту

В Україні дана сировина для виробництва ГЗН є широкодоступною на всіх підприємствах, що експлуатують лужні акумуляторні батареї, це підприємства «Укрзалізниці», шахтної промисловості, аеропортів, вузлів зв'язку, вагонобудівні та локомотивнобудівні заводи, вагоноремонтні і локомотиворемонтні підприємства і т.д.

Крім ТОВ «АДС» в Україну постачають свою продукцію та інші виробники лужних акумуляторних батарей.

Підприємство отримало всі необхідні дозволи державних установ з переробки акумуляторів і на зберігання, транспортування та використання небезпечних матеріалів.

Переробка акумуляторів компанією ADS

Цех з переробки акумуляторів

Лабораторія з переробки акумуляторівЯкщо у вас є запитання. Напишіть нам

Переваги акумуляторів АДС

Нікель-кадмієві акумулятори незамінні у випадках:

  • Тривалого терміну служби
  • Експлуатації в суворих умовах
  • Висока надійність
  • Труднощі або неможливість контролю

Якість


Вся продукція сертифікована в Україні

Гарантія


3-5 років в залежності від типу акумулятора

Термін служби


20-25 років середній термін служби на стаціонарних об'єктах і 10-15 років на транспортних засобах