uaruen
+38 (044) 492-02-909:00 - 18:00 пн - птЗв'язатись з нами
  1. Головна
  2. Літій іонні акумуляторні батареї
  3. АКБ для автономних вітрових електростанцій

Акумулятори для вітрових електростанцій в Україні - кращі пропозиції від «АДС»Акумулятори для вітрових електростанцій

Генератор, що працює від сили вітру - сучасний, екологічний та економний спосіб генерації енергії. Акумулятори для вітрових електростанцій в Україні - необхідний елемент, що забезпечує безпечну і безперебійну роботу вітрогенератора. Якщо пориви вітру стихають, він виконує роль джерела резервного живлення до моменту, коли генератор зможе розвинути необхідну потужність. Компанія «АДС» спеціалізується на розробці інноваційних технологій зберігання енергії. Ми пропонуємо вам купити літій-іонні акумуляторні батареї (АКБ) безпосередньо від виробника, за доступною ціною.

Для чого потрібні АКБ для вітрогенераторів

Багатьох цікавить, чи можлива робота вітрової електростанції без АКБ. Звичайно, можлива, однак повна відмова від використання акумуляторів можливий тільки для простих систем, що забезпечують енергією окремі, невимогливі споживають пристрої. Можливі скачки напруги або його тимчасова відсутність не загрожує їм виходом з ладу. До таких пристроїв відносяться світильники, насоси тощо. Акумуляторні батареї для вітрогенераторів - доступний і зручний спосіб забезпечити стабільну роботу альтернативної електростанції в безвітряну погоду.

Літій-іонні акумуляторні батареї для вітрогенераторів переваги

Літій-іонні АКБ (LiFePO4) - відмінна заміна свинцево-кислотних аналогам. До головних достоїнств продукції можнаАкумулятори для вітрових електростанцій віднести:

Крім того, літій-іонні акумуляторні батареї для вітрогенераторів не бояться глибоких розрядів, їх є встановлювати в будь-яких положеннях, це не вплине на працездатність пристрою.

Чому варто купити акумулятор для вітрової електростанції в компанії «АДС»Акумулятори для вітрових електростанцій

Компанія «АДС» займається виробництвом АКБ для вітрогенераторів. Ми використовуємо виключно високоякісні комплектуючі і не завищуємо ціни на обладнання.

Звернувшись до нас, ви отримаєте наступні переваги:

Шукаєте, де купити акумулятор для вітрової електростанції - звертайтеся до нас. Для цього заповніть просту форму на зворотний дзвінок, і ми оперативно зв'яжемося з вами.Якщо у вас є запитання. Напишіть нам

Переваги акумуляторів АДС

Нікель-кадмієві акумулятори незамінні у випадках:

  • Тривалого терміну служби
  • Експлуатації в суворих умовах
  • Висока надійність
  • Труднощі або неможливість контролю

Якість


Вся продукція сертифікована в Україні

Гарантія


3-5 років в залежності від типу акумулятора

Термін служби


20-25 років середній термін служби на стаціонарних об'єктах і 10-15 років на транспортних засобах