uaruen
+38 (044) 492-02-909:00 - 18:00 пн - птЗв'язатись з нами
  1. Головна
  2. Акумуляторні батареї

АКУМУЛЯТОРНІ БАТАРЕЇ

Рішення для галузей
Всі серії акумуляторних батарей
KPLKPL

KPL

...
детальніше
KPMKPM

KPM

...
детальніше
KPHKPH

KPH

...
детальніше
New
KGLKGL

KGL

...
детальніше
KGMKGM

KGM

...
детальніше
KLM/ТНЖШKLM/ТНЖШ

KLM/ТНЖШ

...
детальніше
New
LT (LiFePO4)LT (LiFePO4)

LT (LiFePO4)

...
детальніше
Система автодоливуСистема автодоливу

Система автодоливу

...
детальніше
LED індикаторLED індикатор

LED індикатор

...
детальніше
Стелажі для АКБСтелажі для АКБ

Стелажі для АКБ

...
детальніше


Акумуляторні батареї

ТОВ «Автономні Джерела Струму» є провідним українським виробником лужних нікель - кадмієвих та нікель - залізних акумуляторних батарей для застосування в усіх сферах промислового комплексу і альтернативної енергетики. Також наша компанія пропонує рішення для використання в домашньому господарстві.

Лужні акумуляторні батареї виробництва нашої компанії використовуються в якості надійних джерел резервного живлення, тягових акумуляторів для рудничних електровозів, акумуляторів на залізничному транспорті, акумуляторів для забезпечення автономного ходу на електротранспорті.

В асортименті компанії широко представлені нікель-кадмієві акумуляторні батареї ємнісним номіналом від 24 А*год. до 1 700 А*год.

Для наших замовників доступні нікель-кадмієві та нікель-залізні акумуляторні батареї як в пластмасовому, так і в металевому виконанні корпусу акумулятора. Так само можливе виготовлення акумуляторних батарей нестандартних габаритів і комплектації на індивідуальну вимогу замовника.

Всі лужні акумуляторні батареї виробляються відповідно до розроблених ТОВ «АДС» технічними умовами, що підтверджується сертифікатами відповідності.

Скачати каталог

Лужні нікель - кадмієві акумуляторні батареї​

Лужні нікель - кадмієві акумуляторні батареї​

З 1998 року ТОВ «АДС» виробляє лужні нікель-кадмієві акумуляторні батареї (АКБ) для різних сфер застосування. А саме: акумулятори для навантажувачів, телекомунікаційного обладнання, електроенергетики, залізничного транспорту, а також для системи залізничного зв'язку і автоматики. Крім цього, наше підприємство виробляє і поставляє нікель - кадмієві тягові батареї для транспортних засобів, стартерні акумулятори для тепловозів, шахтні акумулятори, акумуляторні батареї для систем альтернативної енергетики, а також стаціонарні АКБ.

Детальніше

Тягові та стартерні акумуляторні батареї

Наша компанія ТОВ «АДС», на сьогоднішній день, є лідером з виробництва лужних акумуляторних батарей з використанням сучасних інновацій і технологій. Ми пропонуємо тягові АКБ, які створені для забезпечення безперервної роботи транспортних засобів, робота яких здійснюється на електротязі. Як правило, тягові акумулятори встановлюються на рухомих об'єктах, і служать відмінним джерелом енергії для тягового електродвигуна, який приводить транспортний засіб у рух.

Детальніше

Тягові та стартерні акумуляторні батареї
Лужні нікель - залізні акумуляторні батареї​

Лужні нікель - залізні акумуляторні батареї​

З моменту свого заснування в 1998 році компанія «АДС» прагне до того, щоб задовольнити найвибагливіші запити наших замовників, пропонуючи найширший асортимент лужних акумуляторних батарей за оптимальною для замовника ціною.
Саме тому, в асортименті нашої продукції знайшли своє місце лужні нікель - залізні акумуляторні батареї. Батареї даного типу є більш економним рішенням і використовуються для електрообладнання на залізничному транспорті, забезпечують харчуванням постійним струмом громадський транспорт, машини наземного безрейкового транспорту.

Детальніше

Промислові стаціонарні акумуляторні батареї​

Уже багато років наше підприємство знаходиться в постійному розвитку, прагненні до новаторства і прогресу. Завдяки високому професіоналізму та високому інженерному потенціалу наших фахівців, наше підприємство з року в рік прагне задовольнити зростаючі потреби енергетичного ринку.

Наші промислові АКБ відрізняються високою і стабільною якістю. Використання промислових акумуляторних батарей виробництва нашого підприємства гарантує ефективну роботу обладнання, забезпечує доцільне використання промислової площі, високу динаміку вантажообігу. Наші акумулятори широко використовуються в якості джерел енергії в громадському транспорті, в шахтних електровозах, а також в машинах побутового призначення.

Промислові акумуляторні батареї виробництва «АДС» використовуються також в якості стаціонарних джерел резервного (аварійного) харчування в енергетиці, нафтогазовій промисловості, будівлях і спорудах, аеропортах, річкових і морських судах, в дорожньої та залізничної інфраструктури і в інших галузях промисловості.

Детальніше

Промислові стаціонарні акумуляторні батареї​

 

Сертифікати відповідності

Сертифікат відповідності - 1   Сертифікат відповідності - 2   Сертифікат відповідності - 3      Сертифікат відповідності - 4   Сертифікат відповідності - 5   Сертифікат відповідності - 6   Сертифікат відповідності - 7Сертифікат відповідності - 8

Якщо у вас є запитання. Напишіть нам

Переваги акумуляторів АДС

Нікель-кадмієві акумулятори незамінні у випадках:

  • Тривалого терміну служби
  • Експлуатації в суворих умовах
  • Висока надійність
  • Труднощі або неможливість контролю

Якість


Вся продукція сертифікована в Україні

Гарантія


3-5 років в залежності від типу акумулятора

Термін служби


20-25 років середній термін служби на стаціонарних об'єктах і 10-15 років на транспортних засобах