ruuaen
+38 (044) 492-02-909:00 - 18:00 пн - птЗв'язатись з нами
  1. Головна
  2. Акумуляторні батареї

АКУМУЛЯТОРНІ БАТАРЕЇТОВ «Автономні Джерела Струму» є провідним українським виробником лужних нікель - кадмієвих та нікель - залізних акумуляторних батарей для застосування в усіх сферах промислового комплексу і альтернативної енергетики. Також наша компанія пропонує рішення для використання в домашньому господарстві.

Лужні акумуляторні батареї виробництва нашої компанії використовуються в якості надійних джерел резервного живлення, тягових акумуляторів для рудничних електровозів, акумуляторів на залізничному транспорті, акумуляторів для забезпечення автономного ходу на електротранспорті.

В асортименті компанії широко представлені нікель-кадмієві акумуляторні батареї ємнісним номіналом від 24 А*год. до 1 700 А*год.

Для наших замовників доступні нікель-кадмієві та нікель-залізні акумуляторні батареї як в пластмасовому, так і в металевому виконанні корпусу акумулятора. Так само можливе виготовлення акумуляторних батарей нестандартних габаритів і комплектації на індивідуальну вимогу замовника.

Всі лужні акумуляторні батареї виробляються відповідно до розроблених ТОВ «АДС» технічними умовами, що підтверджується сертифікатами відповідності.

Скачати каталог

Лужні нікель - кадмієві акумуляторні батареї​

З 1998 року ТОВ «АДС» виробляє лужні нікель-кадмієві акумуляторні батареї (АКБ) для різних сфер застосування. А саме: акумулятори для навантажувачів, телекомунікаційного обладнання, електроенергетики, залізничного транспорту, а також для системи залізничного зв'язку і автоматики. Крім цього, наше підприємство виробляє і поставляє нікель - кадмієві тягові батареї для транспортних засобів, стартерні акумулятори для тепловозів, шахтні акумулятори, акумуляторні батареї для систем альтернативної енергетики, а також стаціонарні АКБ.

Детальніше

Тягові та стартерні акумуляторні батареї

Наша компанія ТОВ «АДС», на сьогоднішній день, є лідером з виробництва лужних акумуляторних батарей з використанням сучасних інновацій і технологій. Ми пропонуємо тягові АКБ, які створені для забезпечення безперервної роботи транспортних засобів, робота яких здійснюється на електротязі. Як правило, тягові акумулятори встановлюються на рухомих об'єктах, і служать відмінним джерелом енергії для тягового електродвигуна, який приводить транспортний засіб у рух.

Детальніше

Лужні нікель - залізні акумуляторні батареї​

З моменту свого заснування в 1998 році компанія «АДС» прагне до того, щоб задовольнити найвибагливіші запити наших замовників, пропонуючи найширший асортимент лужних акумуляторних батарей за оптимальною для замовника ціною.
Саме тому, в асортименті нашої продукції знайшли своє місце лужні нікель - залізні акумуляторні батареї. Батареї даного типу є більш економним рішенням і використовуються для електрообладнання на залізничному транспорті, забезпечують харчуванням постійним струмом громадський транспорт, машини наземного безрейкового транспорту.

Детальніше

Промислові стаціонарні акумуляторні батареї​

Уже багато років наше підприємство знаходиться в постійному розвитку, прагненні до новаторства і прогресу. Завдяки високому професіоналізму та високому інженерному потенціалу наших фахівців, наше підприємство з року в рік прагне задовольнити зростаючі потреби енергетичного ринку.

Наші промислові АКБ відрізняються високою і стабільною якістю. Використання промислових акумуляторних батарей виробництва нашого підприємства гарантує ефективну роботу обладнання, забезпечує доцільне використання промислової площі, високу динаміку вантажообігу. Наші акумулятори широко використовуються в якості джерел енергії в громадському транспорті, в шахтних електровозах, а також в машинах побутового призначення.

Промислові акумуляторні батареї виробництва «АДС» використовуються також в якості стаціонарних джерел резервного (аварійного) харчування в енергетиці, нафтогазовій промисловості, будівлях і спорудах, аеропортах, річкових і морських судах, в дорожньої та залізничної інфраструктури і в інших галузях промисловості.

Детальніше

 

Сертификаты соответствия

                     

Якщо у вас є запитання. Напишіть нам

Переваги акумуляторів АДС

Нікель-кадмієві акумулятори незамінні у випадках:

  • Тривалого терміну служби
  • Експлуатації в суворих умовах
  • Висока надійність
  • Труднощі або неможливість контролю

Якість


Вся продукція сертифікована в Україні

Гарантія


3-5 років в залежності від типу акумулятора

Термін служби


20-25 років середній термін служби на стаціонарних об'єктах і 10-15 років на транспортних засобах