uaruen
+38 (044) 492-02-909:00 - 18:00 пн - птЗв'язатись з нами

Тягові і стартерні аккумуляторні батареї

Стартерні батареї

За своїми технічними характеристиками можна виділити два основних типи акумуляторних батарей (АКБ): стартерні і тягові. Вони відрізняються не тільки особливостями конструкції, але і призначенням.

Стартовий акумулятор призначений для запуску бензинового або дизельного двигуна транспортного засобу. При цьому основний обсяг енергії він віддає саме в момент запуску, і потім відновлюється в процесі роботи від генератора. Саме тому, основним параметром для стартерного акумулятора є струм стартера. Цей показник демонструє максимальний струм, який батарея може видавати для запуску двигуна транспортного засобу. Якщо струм буде малий, то двигун буде запустити складно. Другим за значимістю для стартерної акумуляторної батареї є такий показник, як ємність. її також треба враховувати при підборі АКБ, інакше є ризик придбати малопотужну батарею, яка не буде відповідати вашим потребам.

В асортиментній лінійці нашого підприємства стартерні АКБ представлені серією батарей KH, KPH. Дана серія АКБ призначена для запуску дизельних двигунів залізничних локомотивів, резервного живлення електрообладнання локомотивів. Використовуються в якості стартерних батарей на тепловозах серій ТГМ (ТГМ4, ТГМ6), ТЕ10, ТЕМ2, 2М62, ЧМЕ3, ТЕП70, 2ТЕ116.

Стартерні АКБ серії КН мають особливу будову електродів, що дозволяє їм видавати максимально високі розрядні характеристики. Найвища потужність гарантує запуск двигуна залізничних локомотивів при температурі до - 40 ° С.

Тягові батареї

Окремо в ряду акумуляторів стоять джерела живлення, основне призначення яких полягає в постачанні енергією технічних засобів з електричним приводом: навантажувачів, електрокар, тягових агрегатів. Такі джерела живлення звуться тягові акумуляторні батареї.

Основною відмінністю тягових АКБ від стартерних є їх режим роботи. Якщо стартерний акумулятор віддає високий пусковий струм тільки при запуску двигуна, то тягова АКБ забезпечує електродвигун струмом протягом усього часу його роботи. Простіше кажучи, тягові АКБ працюють в постійному циклі: тривалий розряд (активна робоча фаза), а потім заряд (пасивна відновлювальні фаза). Стартерні АКБ, віддавши за кілька секунд енергію при запуску, потім заряджаються від генератора працюючого двигуна.

На відміну від стартерних, тягові АКБ не бояться глибоких розрядів. Вони ідеальні для енергозабезпечення великої кількості електричних споживачів. Найчастіше тягові батареї встановлюють на моторні човни, катери, будинки на колесах, електромобілі, навантажувачі, штабелери, палетні візки, і іншу техніку, яка потребує великої кількості енергії.

Для тягових акумуляторів основними параметрами можна вважати ємність, стійкість до глибокого розряду і кількість циклів «заряд - розряд». Чим більше ємність, тим більшим запасом енергії має в своєму розпорядженні батарея і тим довше зможе підтримувати в робочому стані всі необхідні системи і пристрої.

В процесі роботи тягові АКБ в середньому розряджаються до 80% від своєї номінальної ємності. Потім їх ставлять на зарядку і процес повторюється. Звідси випливають і ще дві вимоги. Тягові АКБ повинні тримати номінальну напругу і віддавати заявлений струм до моменту практично повної розрядки. Після глибокого розряду вони повинні легко відновлюватися без втрати ємності. І так як даний тип батарей працює, як правило, в циклічному режимі, тягова АКБ повинна забезпечувати максимально велику кількість циклів «заряд розряд».

Всім перерахованим вимогам відповідають серії акумуляторів і батарей з них виробництва нашого підприємства KL (KPL), KM (KPM), KGL, KGM, KLM, ТНЖШ.

ТОВ «АДС» пропонує своїм клієнтам акумулятори з широким діапазоном потужності, від 24 А*год. до 1 700 А * год. Лужні тягові АКБ виробництва нашого підприємства здатні розряджатися до 100% номінальної ємності без наслідків для терміну служби. При цьому в циклічному режимі роботи забезпечується 1 200 циклів «заряд - розряд», при роботі в буферному режимі термін експлуатації 20 років. Крім того, характерною рисою для наших АКБ є широкий температурний діапазон - 40 ˚ - + 45˚С.

Про високу якість і рівні безпеки наших АКБ, говорить той факт, що тягові АКБ серій KLM і ТНЖШ активно застосовуються в гірничо - рудному комплексі промисловості як нашої країни, так і країн ближнього зарубіжжя. Вищевказані серії акумуляторів, використовуються на шахтних і рудничних електровозах серій АМ8Д, АРП8Т, ЭРА 900 П8 в якості джерел енергії для живлення електродвигунів електровозів, які виконують транспортні роботи на підготовчих забоях і вентиляційних штреках вугільних шахт. Також ці серії батарей знайшли застосування і в гірничо - металургійному комплексі в якості джерел живлення електродвигунів на тягових агрегатах ОПЕ 1, ОПЕ2.Якщо у вас є запитання. Напишіть нам

Переваги акумуляторів АДС

Нікель-кадмієві акумулятори незамінні у випадках:

  • Тривалого терміну служби
  • Експлуатації в суворих умовах
  • Висока надійність
  • Труднощі або неможливість контролю

Якість


Вся продукція сертифікована в Україні

Гарантія


3-5 років в залежності від типу акумулятора

Термін служби


20-25 років середній термін служби на стаціонарних об'єктах і 10-15 років на транспортних засобах