uaruen
+38 (044) 492-02-909:00 - 18:00 пн - птЗв'язатись з нами

Промислові стаціонарні акумуляторні батареї

Сфера застосування промислових стаціонарних акумуляторних батарей

Промислові стаціонарні акумуляторні батареї являють собою джерела електричного струму, які використовуються на підприємствах, яким необхідне стабільне енергопостачання. Це можуть бути системи аварійного постачання телекомунікацій, сигналізації, виробничі потужності та інші об'єкти промислового і цивільного призначення. Крім цього, до промислових акумуляторних батарей відносяться джерела живлення, що встановлюються на великі транспортні засоби - поїзди метро, локомотиви, морські судна і т. д.

Окремою групою промислових джерел струму стоять тягові моделі акумуляторів, від яких працюють навантажувачі, візки, різні заводські засоби пересування, а також електровози, які використовуються у вугільній промисловості.

Нікель - кадмієві та нікель - залізні акумулятори є одним з найважливіших ланок у роботі багатьох пристроїв, і тому завжди повинні працювати якісно і безперебійно. З огляду на високу надійність і безпеку використання промислових стаціонарних акумуляторів виробництва ТОВ «АДС», наші АКБ вже давно є перевіреним джерелом енергії для медичних установ, центрів телекомунікації, компаній мобільного зв'язку, диспетчерських служб, систем оперативного постійного струму, систем гарантованого і безперебійного електроживлення з високими вимогами надійності і безпеки.

У домашньому господарстві промислові стаціонарні батареї використовуються в якості джерела електричного струму в системах резервного, автономного, аварійного живлення будинку або інших об'єктів домашнього господарства. Також промислові стаціонарні АКБ можуть працювати в складі сонячної або вітрової (автономної або гібридної) електростанції. У цьому випадку вони використовуються для накопичення сонячної і вітрової енергії.

Структура стаціонарних акумуляторних батарей

Промислова стаціонарна акумуляторна батарея складається з комплекту необхідного числа елементів (акумуляторів), з'єднаних послідовно для досягнення необхідної стабільної напруги. Також акумулятори можна з'єднувати паралельно - для збільшення ємності і тривалості часу автономної роботи технологічного обладнання. Промислові стаціонарні батареї встановлюються на підставках або на багатополочних стелажах, монтуються в шафах.

ТОВ «АДС», на сьогоднішній день, є провідним і єдиним виробником лужних промислових стаціонарних нікель - кадмієвих та нікель - залізних акумуляторів і батарей з них в Україні.

Виробництво і постачання промислових стаціонарних акумуляторних батарей - одне з головних напрямків діяльності ТОВ «АДС». Всі серії акумуляторів виробництва нашого підприємства мають необхідну технічну та дозвільну документацію, а також захищені гарантією. Саме тому наша продукція користується великим попитом, що росте з кожним роком.

Робота нашої компанії орієнтована на побудову довготривалої співпраці. Відносини з клієнтами будуються на взаємовигідних умовах: гнучка маркетингова і цінова політика дозволяє нам знайти індивідуальний підхід до кожного клієнта. Купуючи промислові акумулятори та батареї виробництва ТОВ «АДС», Ви отримуєте не тільки якісний товар, але і сервісне обслуговування на високому рівні.

Менеджери ТОВ «АДС» познайомлять вас з широким асортиментним рядом промислових стаціонарних акумуляторних батарей, допоможуть у виборі необхідного товару, нададуть детальні характеристики позицій, що цікавлять, швидко і грамотно оформлять замовлення.Якщо у вас є запитання. Напишіть нам

Переваги акумуляторів АДС

Нікель-кадмієві акумулятори незамінні у випадках:

  • Тривалого терміну служби
  • Експлуатації в суворих умовах
  • Висока надійність
  • Труднощі або неможливість контролю

Якість


Вся продукція сертифікована в Україні

Гарантія


3-5 років в залежності від типу акумулятора

Термін служби


20-25 років середній термін служби на стаціонарних об'єктах і 10-15 років на транспортних засобах