ruuaen
+38 (044) 492-02-909:00 - 18:00 пн - птЗв'язатись з нами
  1. Головна
  2. Новини
  3. Виробництво літій-залізо фосфатних (LiFePO4) акумуляторних батарей

Виробництво літій-залізо фосфатних (LiFePO4) акумуляторних батарей

16 лютий 2020

Після проведення всіх проектних і підготовчих робіт наше підприємство ТОВ АДС приступило до виробництва і реалізації літій - залізо фосфатних (LiFePO4) акумуляторних батарей.

Протягом всього часу діяльності нашої компанії, інженерний персонал підприємства знаходиться в постійному пошуку нових технічних рішень, які зможуть задовольнити зростаючі потреби стрімко розвивається автономних джерел струму.

Так з 2021 року на підприємстві освоєно виробництво літій-залізо фосфатних акумуляторів з номінальною напругою 12,8 вольт і 48 вольт з номінальною ємністю від 50 А * год до 200 А * год.

Також інженерами підприємства ведеться робота по реалізації проекту високовольтних тягових батарей для міського електротранспорту.

Нова серія нашої продукції отримала назву «ADS Lithium Technology». Вся серія продукції «ADS Lithium Technology» збирається на заводі компанії в місті Великі Мости Львівської області з високоякісних комплектуючих вироблених в КНР, що гарантує можливість придбати літій-іонні акумулятори за найнижчими цінами, без додаткових посередницьких націнок і втрати якості.

                 Литий-железо-фосфатные аккумуляторы                       Литий-железо-фосфатные аккумуляторы                       Литий-железо-фосфатные аккумуляторы
Якщо у вас є запитання. Напишіть нам

Переваги акумуляторів АДС

Нікель-кадмієві акумулятори незамінні у випадках:

  • Тривалого терміну служби
  • Експлуатації в суворих умовах
  • Висока надійність
  • Труднощі або неможливість контролю

Якість


Вся продукція сертифікована в Україні

Гарантія


3-5 років в залежності від типу акумулятора

Термін служби


20-25 років середній термін служби на стаціонарних об'єктах і 10-15 років на транспортних засобах