ruuaen
+38 (044) 492-02-909:00 - 18:00 пн - птЗв'язатись з нами
  1. Головна
  2. Новини
  3. Міжнародна спеціалізована виставка «Eco Energy Expo ‑ 2020»

Міжнародна спеціалізована виставка «Eco Energy Expo ‑ 2020»

16 жовтень 2020

       У період з 12 по 15 листопада наша компанія « Автономні джерела Струму » взяла участь у Міжнародній спеціалізованій виставці « Eco Energy Expo - 2020 », яка відбулася в найбільшому виставковому комплексі України одночасно з виставками « Electro Install », « НефтеГазЕкспо », « Mining Minerals Expo ». Заходи проходили в рамках Міжнародного енергетичного бізнес-форуму « 5Е».

        Участь в цьому найважливішому, на наш погляд, галузевому заході стало вже традиційним для нашої компанії. Незважаючи на карантинні обмеження, керівництвом компанії було прийнято рішення не зраджувати традиціям і представити продукцію нашого підприємства широкому колу відвідувачів виставки і в цьому непростому для всіх році.

        Саме зараз, як ніколи, у бізнесу виникла необхідність ефективно взаємодіяти в пошуку виходу з кризи, отримати професійні відповіді на найбільш актуальні та наболілі питання щодо нейтралізації кризової ситуації в енергетиці і в бізнесі в цілому, на основі впровадження енергозберігаючої і енергоефективної продукції.

        Як завжди, наші очікування від участі в заході виправдалися. Під час виставки були налагоджені контакти для подальшого, безсумнівно, плідної співпраці в сфері створення нових продуктів компанії.

      Eco Energy Expo   Eco Energy Expo   Eco Energy Expo
Якщо у вас є запитання. Напишіть нам

Переваги акумуляторів АДС

Нікель-кадмієві акумулятори незамінні у випадках:

  • Тривалого терміну служби
  • Експлуатації в суворих умовах
  • Висока надійність
  • Труднощі або неможливість контролю

Якість


Вся продукція сертифікована в Україні

Гарантія


3-5 років в залежності від типу акумулятора

Термін служби


20-25 років середній термін служби на стаціонарних об'єктах і 10-15 років на транспортних засобах