uaruen
+38 (044) 492-02-909:00 - 18:00 пн - птЗв'язатись з нами
  1. Головна
  2. Новини
  3. Розширення асортименту продукції

Розширення асортименту продукції

01 травень 2023

У 2022 – 2023 роках нашим підприємством було розширено асортимент літій – залізо фосфатних акумуляторних батарей (АКБ) малої потужності (АКБ до 5 кВт). А саме, освоєно виробництво АКБ з номінальним напругою 24В та акумуляторних батарей із застосуванням технології бездротового зв'язку Bluetooth.

Розробка АКБ з номінальною напругою 24В та ємністю 100 А*год (2,4 кВт) була реакцією нашого підприємства на потреби громадян нашої країни під час частих відключень електроенергії. Саме така батарея з такими характеристиками задовольняє потреби в аварійному енергопостачанні невеликого котеджу (квартири). На всіх АКБ виробництва нашого підприємства встановлені системи управління батареєю (BMS), які дозволяють зарядити батарею в термін від 1 до 2 годин на 100%, що дуже важливо у випадках, коли електроенергія у стаціонарній мережі з'являється на короткий час. Крім того, BMS наших 12В і 24В акумуляторних батарей допускає послідовне і паралельне підключення АКБ, що дає можливість замовнику конфігурувати систему енергопостачання на свій розсуд і за бажанням, поступово нарощувати обсяг електроенергії, що має зберігатися.

При цьому наявність технології Bluetooth допомагає нашим замовникам відстежувати процеси заряду, розряду батарей та їх ступінь розряду в будь-який момент часу, що дає можливість розрахувати час роботи підключених до батареї пристроїв.

Також у 2022 році нашим підприємством освоєно виробництво трьох нових моделей акумуляторних батарей 48В 100 А*год (4,8 кВт). Нові моделі акумуляторних батарей відрізняються від попередньої версії наявністю можливості комунікації за протоколами CAN або RS485 з більшістю інверторів виробників, що представлено на українському ринку. Наявність можливості комунікації батарей за комунікаційними протоколами з інверторним обладнанням спрощує процес підключення батареї до інвертора. При підключенні інвертор сам налаштовується під параметри батареї, що дозволяє експлуатувати АКБ в оптимальних режимах роботи і не вимагає додаткових налаштувань інвертора.

Нові моделі батарей можуть бути виконані в корпусах, призначених для монтажу в телеком стійку 19 дюймів, в корпусі для монтажу на стіну, в корпусі, призначеному для установки АКБ на спеціальну пересувну тумбу, що суттєво розширює можливості монтажу батарей у різних умовах їх експлуатації. Наявність різних форм – факторів батарей робить їхню експлуатацію максимально комфортною для замовника.

272LiFePO4LiFePO4LiFePO4
Якщо у вас є запитання. Напишіть нам

Переваги акумуляторів АДС

Нікель-кадмієві акумулятори незамінні у випадках:

  • Тривалого терміну служби
  • Експлуатації в суворих умовах
  • Висока надійність
  • Труднощі або неможливість контролю

Якість


Вся продукція сертифікована в Україні

Гарантія


3-5 років в залежності від типу акумулятора

Термін служби


20-25 років середній термін служби на стаціонарних об'єктах і 10-15 років на транспортних засобах