ruuaen
+38 (044) 492-02-909:00 - 18:00 пн - птЗв'язатись з нами
  1. Головна
  2. Новини
  3. Український виробник акумуляторів ТОВ «Автономні джерела струму» продовжує поглиблювати співпрацю з європейською спільнотою

Український виробник акумуляторів ТОВ «Автономні джерела струму» продовжує поглиблювати співпрацю з європейською спільнотою

29 жовтень 2021

Наше підприємство вже давно відоме в країнах Європейського Союзу як надійний постачальник лужних акумуляторних батарей для різноманітного застосування. Нещодавно наша компанія приєдналася до європейської організації European Battery Alliance, яка налічує понад 700 учасників, які об'єдналися з метою створення сильної та конкурентоспроможної європейської індустрії акумуляторів. В EBA входять суб'єкти промислової та інноваційної діяльності. Членство в організації сприятиме налагодженню партнерства з виробниками інноваційних продуктів та підвищенню ефективності реального сектора економіки.

Наша компанія стала одним із перших вітчизняним підприємством, яке набуло офіційного членства в EBA.

Довідка:

Європейська комісія заснувала European Battery Alliance у жовтні 2017 р. для вирішення проблеми постійно зростаючого попиту на надійні та ефективні акумулятори для транспорту, енергетики та промислового застосування. Його мета полягає в тому, щоб країни Європи отримували вигоду від чистіших транспортних засобів та більш екологічних технологічних рішень.

Мережа EBA250 включає організації як державного, так і приватного секторів. Це понад 700 учасників, які охоплюють весь ланцюжок створення накопичувачів енергії.

EBA250
Якщо у вас є запитання. Напишіть нам

Переваги акумуляторів АДС

Нікель-кадмієві акумулятори незамінні у випадках:

  • Тривалого терміну служби
  • Експлуатації в суворих умовах
  • Висока надійність
  • Труднощі або неможливість контролю

Якість


Вся продукція сертифікована в Україні

Гарантія


3-5 років в залежності від типу акумулятора

Термін служби


20-25 років середній термін служби на стаціонарних об'єктах і 10-15 років на транспортних засобах