ruuaen
+38 (044) 492-02-909:00 - 18:00 пн - птЗв'язатись з нами
  1. Головна
  2. Новини
  3. Система накопичення електроенергії

Система накопичення електроенергії

29 вересень 2021

Системи накопичення сонячної електроенергії

Стрімке зростання сумарної потужності об'єктів «зеленої» енергетики (тільки за 2019-2020 роки вона зросла в три рази, досягнувши значення в 9 ГВт вже до середини 2021 року) має і зворотну сторону. Все гострішою стає проблема забезпечення безпечного і прогнозованого функціонування енергосистеми, яка опиняється під загрозою через нестабільну генерацію електроенергії об'єктами альтернативної енергетики. І як показує міжнародний досвід, накопичувач енергії може стати реальною альтернативою тепловим електростанціям, які в Україні активно використовуються в якості маневрених потужностей.

Завдання: ввести накопичувач енергії в правове поле

На сьогоднішній день в Україні функціонує вже не одна система накопичення електроенергії, при цьому основні потужності доводяться на гідроакумулюючі станції. У Міненерго розроблений і опублікований для загального обговорення законопроект, головне завдання якого - впровадити стимулюючі механізми для установки систем накопичення і зберігання електроенергії.

Для вирішення завдання розвитку системи накопичення електроенергії законопроектом передбачається:

Системи накопичення сонячної електроенергії

Реалізація цього законопроекту сприятиме розвитку, перш за все, систем, які використовують акумулятори для накопичення електроенергії. У порівнянні з гідроакумулюючими станціями, вони мають значно більший ККД. Використання батарей дозволяє миттєво регулювати частоту мережі, гарантуючи стабільність параметрів електроенергії, а також знизити роль ТЕС, тим самим сприяючи декарбонізації енергосистеми країни.
Якщо у вас є запитання. Напишіть нам

Переваги акумуляторів АДС

Нікель-кадмієві акумулятори незамінні у випадках:

  • Тривалого терміну служби
  • Експлуатації в суворих умовах
  • Висока надійність
  • Труднощі або неможливість контролю

Якість


Вся продукція сертифікована в Україні

Гарантія


3-5 років в залежності від типу акумулятора

Термін служби


20-25 років середній термін служби на стаціонарних об'єктах і 10-15 років на транспортних засобах