uaruen
+38 (044) 492-02-909:00 - 18:00 пн - птЗв'язатись з нами

Нікель-кадмієві акумулятори

Нікель-кадмієві акумулятори (Ni-Cd) були винайдені ще в 1899 р Вальдмаром Юнгнером. Однак матеріали для виробництва таких акумуляторів коштували дорожче матеріалів для виробництва акумуляторів інших типів, і тому в той час широкого використання вони не знайшли. Тільки в 1932 році була розроблена технологія нанесення активного матеріалу пластин шляхом осадження на губчастий (пористий) покритий нікелем електрод.
 
Ni-Cd акумулятори люблять швидкий заряд, повільний розряд до стану повного розряду і підзарядку імпульсами струму, в той час як батареї інших типів воліють частковий розряд і помірні струми навантаження. Даний тип акумуляторів може працювати в самих жорстких умовах і також при низьких температурах. При будь-якого ступеня заряду нікель-кадмієві акумулятори мають тривалі терміни зберігання.
 
Виготовлення нікель - кадмієвих акумуляторів є для нас досить вивченим, відпрацьованим і автоматизованим процесом. Професіоналізм і досвід роботи співробітників компанії забезпечує високу якість всіх робіт, починаючи від опрацювання заявки замовника до кінцевого продукту - якісного акумулятора.
Компанія «АДС» пропонує продукцію високої якості, конкурентоспроможні ціни, своєчасну підтримку в технічному плані.
Серії нікель - кадмієвих АКБ виробництва нашої компанії
 
KL, KPL
Акумулятори призначені для резервного живлення систем управління і освітлення об'єктів різного призначення, харчування електричних систем міського електротранспорту, поїздів метрополітену, а також для застосування в системах зв'язку, в якості резервного живлення АТС, та інше, де є потреба в тривалому забезпеченні електричним струмом.
Акумуляторні батареї даної серії використовуються там, де необхідні тривалі розряди відносно невисокими струмами (0,2 Сном) протягом тривалого часу.
 
KM, KPM
Акумуляторні батареї даної серії використовуються там, де необхідні розряди середніми струмами (1 Сном) і висока потужність акумуляторної батареї.
Батареї даної серії мають всі переваги батарей серії KL, вони також забезпечують тривалі режими розряду невисокими струмами (0,2 Сном), але в разі потреби можуть тривалий час розряджатися струмом (1 Сном).
 
KGL, KGM
Акумулятори серій KGL, KGM за своєю конструкцією є лужними нікель-кадмієвих акумуляторами з частковою газовою рекомбинацією. Дані серії є модифікацією акумуляторних батарей, які не вимагають періодичного обслуговування.
Акумулятори типу KGL, KGM незамінні в тих випадках, коли потрібна висока надійність і тривалий термін служби, а також при експлуатації в суворих кліматичних умовах, на віддалених об'єктах, коли утруднений або неможливий постійний контроль за станом батарей.
Акумуляторні батареї серії KGL використовуються там, де необхідні тривалі розряди відносно невисокими струмами (0,2 Сном) протягом тривалого часу.
Акумуляторні батареї серії KGM мають всі переваги батарей серії KGL, вони також забезпечують тривалі режими розряду невисокими струмами (0,2 Сном), але в разі потреби можуть тривалий час розряджатися струмом (1 Сном).
 
Основні переваги нікель-кадмієвих акумуляторних батарей виробництва ТОВ «АДС» в порівнянні з аналогічними акумуляторами інших виробників:
Основні переваги нікель-кадмієвих акумуляторних батарей виробництва ТОВ «АДС» в порівнянні з свинцево кислотними аналогами:
Для споживачів доступні АКБ як в пластмасовому, так і в металевому виконанні корпусу акумулятора. Так само можливе виготовлення акумуляторних батарей нестандартних габаритів і комплектації на індивідуальну вимогу замовника


Якщо у вас є запитання. Напишіть нам

Переваги акумуляторів АДС

Нікель-кадмієві акумулятори незамінні у випадках:

  • Тривалого терміну служби
  • Експлуатації в суворих умовах
  • Висока надійність
  • Труднощі або неможливість контролю

Якість


Вся продукція сертифікована в Україні

Гарантія


3-5 років в залежності від типу акумулятора

Термін служби


20-25 років середній термін служби на стаціонарних об'єктах і 10-15 років на транспортних засобах